mgr Małgorzata Dróżdż-Molska

Niestety nie miałam przyjemność dostać się do Pani doktor wiec ta opinia nie odnosi się do niej. Postanowiłam jednak podzielić się z Wami opinią na temat ZAPISÓW do Pani Doktor. Bardzo nieprzyjemny wrecz chamski człowiek odbiera telefon na zapisy. Zadzwonilam miesiąc temu i umówiłam się na wizytę- w ten sam dzień. Miałam być ostatnia. Niestety mąż utknął w pracy a ja bez samochodu nie miałam szans dostać się w pół godziny do Dąbrowy. Zadzownilam wiec przeprosić i odwołać. Minął miesiąc i zadzownilam umówić się ponownie. Pan z recepcji który odebrał ...

Niestety mąż utknął w pracy a ja bez samochodu nie miałam szans dostać się w pół godziny do Dąbrowy. Zadzownilam wiec przeprosić i odwołać. Minął miesiąc i zadzownilam umówić się ponownie. Pan z recepcji który odebrał był chamski i arogancko powiedział ze skoro raz odwołałam wizytę to muszę zapłacić tym razem przed wizyta przedpłatę i ze nie ma dla nas narazie terminów. Brak słów. Czyli lepiej nie dzownic gdy cos się wydarzyło albo teleportować się? Ja szanuje czas lekarzy ale każdemu może przytrafić się odwołanie wizyty i karanie za to chorego dziecka nie jest adekwatne. Mam nadzieje ze ta opini dotrze do Pani dr i zostaną wyciągnięte konsekwencje w stosunku do takiego traktowania pacjentów.

Polecam Pania Doktor Zbada dokładnie dziecko i nie ważne w jakim wieku jest Wytłumaczy dokładnie co dziecku jest i jak leki używać Antybiotyki wypisuje ostatecznie To mi sie podoba Jest niesamowicie uprzejmą lekarką Wyprowadziłam się z miasta i nie zmieniłam lekarza ponieważ jest bardzo dobrym lekarzem :-) Już prawie 11lat chodze do Pani doktor z dwójką dzieci Pamietajcie trzeba mówić o wszystkich objawach dzieci to szybciej stwierdzi się co dziecku jest Często kilka chorób ma podobne objawy i można za pierwszym razem nie trafić na konkretną na którą jest dziecko chore To samo jest z lekami na jedno dziecko działaja a na drugie nie bo to zależy wszystko od organizmu Troche cierpliwości trzeba :-)

Zero kompetencji, tylko i wyłącznie uprzejmość. No ale skoro otworzyła sobie prywatny gabinecik no to musiała zdobyć klientów i stąd ta uprzejmość, natomiast jeśli chodzi o wiedzę to ZERO. Moje dziecko ma wadę, której nie zauważyła, a wszyscy dookoła widzieli, nie przebadała dokładnie tylko byle jak. NIE POLECAM!!!

Pani doktor nie polecam. Istotnie jest niezwykle miła ale na tym niestety koniec plusów. Mojej córeczce cały czas przepisywala antybiotyki, choć jak się później okazało wcale nie były potrzebne. Koniec końców córeczka wylądowała w szpitalu a my poszliśmy po rozum do głowy i wybraliśmy świetnego specjalistę prywatnie. Nie ufam kompetencja Pani doktor. Zrobiła krzywdę mojemu dziecku.

18 lat u doktor Molskiej, potem dorosłość i przygody z innymi lekarzami.. chce do Pani doktor! :( Najwspanialszy lekarz! Już nie spotkałam takiego na swojej drodze...

Dokładnie przebada dziecko, przepyta odnośnie zdrowia dziecka. Leki, które przepisuje pomagają 100% i nie faszeruje niepotrzebnie dzieci antybiotykami. Jest bardzo kontaktowa, mówi prostym językiem, wyjaśnia wszystkie pytania, z przyjaznym nastawieniem do małego pacjenta. Szczerze polecam!

dr Molska lekarz z powołania, miła , uprzejma -co w dzisiejszy czasach zdarza się tylko w gabinecie prywatnym- kompetentna, zawsze wytłumaczy stan dziecka, nie ordynuje antybiotyków bez potrzeby. Z czystym sumieniem Godna Polecenia.

Witam. Chodzę z dziećmi do Pani Doktor już 15 lat i nie zamieniłabym na innego lekarz.Pani Dr.Molska jest osobą kompetentną,dokładną, nigdy w nagłych przypadkach nie odmówiła przyjęcia mimo,iż miała pełną poczekalnie pacjentów. Mam czworo dzieci i chodzę z nimi wszystkimi do tej Pani jestem bardzo zadowolona.Dr.Molska to świetny lekarz. Odnosi się z szacunkiem do pacjenta, poświęca dużo czasu i dobrze leczy. Taki lekarz to skarb w dzisiejszych czasach. POLECAM bo naprawdę warto :)

Witam.

POLECAM bo naprawdę warto :)

Chodziłam do pani doktor całe dzieciństwo i nadal kilkanaście miesięcy po przekroczeniu 18 roku życia. Świetna lekarka! Zawsze potrafiła mnie ze wszystkiego wyleczyć i zawsze trafiała z lekami. Kompetentna i sympatyczna.

W dniu 11.10.2013r. udałam się do przychodni z dwójką chorych dzieci, mój lekarz przyjmował od godziny 12, zapytałam więc, po 15 minutach czekania pod pustym gabinetem ( brak pacjentów ) czy pani doktor przyjmie synów: usłyszałam odpowiedź: " Nie przyjmę, bo mam stos kart, pacjentów jeszcze nie ma,bo myślą, że sie spóźnię jak zawsze, ale zaraz się zjawi ich cała chmara ". PEŁNA PROFESKA I KLASA, przysięga nie na Hipokratesa tylko na Wujka Dolara.