Małgorzata Faber

- testy alergologiczne skórne

Wykonywane badania:
- Konsultacje alergologiczne
- testy alergologiczne skórne

Dzięki Pani Doktor wracam do zdrowia po ciężkiej operacji usunięcia wyrostka robaczkowego. W wyniku powikłań pooperacyjnych ucierpały moje płuca, inny lekarz od razu chciał mnie skierować na kolejny zabieg, kolejną wizytę w szpitalu. Pani Doktor uważnie zapoznała się z badaniami, wysłuchała mnie, wprowadziła antybiotyk, zleciła dodatkowe badania, po uzupełnieniu diagnostyki, potwierdziła wstępną diagnozę, zaleciła kontrolę za kilka tygodni. Zapowiada się, że wrócę do pełni sił bez konieczności kolejnej hospitalizacji. Co ważne, bardzo mnie uspokoiła, wyjaśniła wiele objawów, to sprawiło, że złapałem psychiczną równowagę. Gorąco polecam Panią Doktor, to lekarz z prawdziwego zdarzenia i wysokiej klasy SPECJALISTA

Byłam ostatnio na wizycie u Pani Doktor, bardzo mi się podobało podejście do pacjenta oraz szczegółowo poprowadzony wywiad. Doktor zaleciła dalsze testy gdy alergia będzie mi bardziej dokuczać, pewnie inni lekarze od razu by zlecili testy. Serdecznie polecam.

Mam wrażenie, że Pani doktor bardzo zależy na moich pieniądzach. Nie uzyskaliśmy odpowiedniej pomocy, receptę Pani Doktor przepisała za zasadzie" spróbujmy, nóż widelec pomoże"- nie pomogło! Nie zapytała nawet czy jestem finansowo przygotowana do wykonania testów, po prostu mnie natychmiast wysłała z dzieckiem do gabinetu zabiegowego, pomimo tego ,że nie miałam czasu przygotować do tego przedsięwzięcia mojego czterolatka, który nie był zachwycony tym pomysłem i bardzo się wystraszył. Pani doktor wręcz namawiała mnie na wizytę "za tydzień" , mimo to że stwierdziła, że pewnie problem leży po stronie laryngologicznej i wcześniej rozmawiałyśmy o konsultacji u laryngologa. Ogólnie ładu ani składu w jej działaniach...no i nieważne było, że leki przeciwhistaminowe odstawione były 4 dni wcześniej, oczywiście testy chciała by były wykonane natychmiast! Dla mnie żenada i porażka, zarówno od strony kompetencji jak i podejścia do pacjenta. Ewidentny przejaw wyciągania kasy. Absolutnie nie polecam!

Panią Doktor miałem "przyjemność" (?) spotkać w 2005 roku sam będąc w stanie "zdrowotnego upadku"! Jest LEKARZEM z prawdziwego zdarzenia: pełna empatii, kompetentna, zdecydowana wyleczyć najbardziej upartego pacjenta! Polecam wszystkim , którym ich własne zdrowie nie jest obojętne!

Jest dobrą Dr i ciepłą kobietą, która wzbudza zaufanie. Nie lubi tracić niepotrzebnie czasu na rozmowy ogólne skupiając się na chorobie.

Chodziłem do różnych lekarzy jakieś 5 lat i nikt nie mógł stwierdzić co mi dolega. Pani doktor podeszła do mojego problemu indywidualnie, przesłuchała mnie od a do z i wydała skierowanie na badanie dodatkowe. Dzięki niemu zagadka się rozwiązała i wreszcie mogę leczyć się we właściwym kierunku!

LEKARZ PATRZĄCY NA PACJENTA JAKO NIEROZERWALNĄ CAŁOŚĆ

LEKARZ PATRZĄCY NA PACJENTA JAKO NIEROZERWALNĄ CAŁOŚĆ

Jest lekarzem z powołania i dlatego jest kompetentna, skuteczna, sympatyczna i mądra.

Bardzo miły i kompetentny lekarz, jako pierwsza zleciła pakiet badań które wyjaśniły moje dolegliwości i pozwoliły odkryć niestety nowe:( Zdecydowanie polecam Panią Doktor!

Przez kilka lat moje dziecko było leczone różnymi farmaceutykami przez różnych lekarzy. Efekty były żadne. Aż trafiłem do Pani M. Faber i dziś, po roku kuracji, moje dziecko nie odczuwa dolegliwości w wyniku alergii i astmy. Serdecznie polecam.