lekarz Małgorzata Fabrowska-Frąckiewicz

1,3
1,1
1,1
1,2

Nie można tej kobiety nazwać lekarzem!!!! Kobieta ze znikoma wiedzą medyczną nabyta chyba w googlach, bezczelna , chamska brak jakiejkolwiek kultury. Przepisują leki z wielką łaską wybiera najgorsze antybiotyki jakie są dostępne na rynku. Odradzam jeśli chcesz zachować zdrowie nie idź do tej kobiety.

To ta lekarka jeszcze przyjmuje? Myślałam że zamknęła praktykę i praktykuję za zwierzętach. Porażka przez duże P, nie polecam. Kompletny brak kompetencji i zero podejścia do pacjenta, pacjent to jakiś idiota, przygłup według niej.

PO PROSTU TRAGEDIA NA KÓŁKACH !!!! TA BABA JEST NIENORMALNA!!! WYŻYWA SIĘ NA LUDZIACH, WYZYWA PACJENTÓW, JEST CHORA PSYCHICZNIE. TO "LEKARZ" DO LUDZI O MEGA MOCNYCH NERWACH. NIC TYLKO JEJ WALNĄĆ W ŁEB !

Tragedia....lekarz bez totalnej wiedzy, byłam 2razy z tym samym problemem, za każdym razem zapisała leki za ponad 200 zł,jeszcze bez zniżki,bo zapomniałem wziąć legitymacji ubezpieczeniowej,leki nie pomogły....nie rozpoznała sie na mojej chorobie.....nie potrafiła nic powiedzieć tylko pisała, pisała i jeszcze raz pisała coś w swoich notatkach.....na jednej z wizyt miałam swoje dziecko, pokazalam jej tylko liszaj dziecka,,który mały miał na ręce a ona skasowana mnie dodatkowo 70 zł czyli na jednej wizycie zaplacilam 140 zł +druga wizyta 70 +leki 400 zł razem 610 zł a problem mój nie zniknal.Nie polecam tej niekompetentnej osob!!!!!

już nigdy do niej nie pujde nie miła obsługa oraz kobieta niema pojęcia o leczeniu

Lekarz z kompetencjami poniżej zera ! WREDNA I AROGANCKA BABA . Niech się leczy na głowę . Polecam wizytę dla tej pani u psychiatry . BARDZO POLECAM

zgadzam się ze wszystkimi opiniami bardzo zarozumiała osoba i nieprzyjemna,a to pewnie bierze się z tego że nie może mieć dzieci.poszłam do niej bo można zapisać się z dnia na dzień.Do dobrego dermatologa czeka się kilka miesięcy.Nie polecam.Powinna leczyć się na nogi bo na głowę jest już za póżno.

Potwór i tyle!!! Nawet nie sposób skomentowac...

Potwór i tyle!!! Nawet nie sposób skomentowac...

Arogancka,niekompetentna.Leczyła kilka lat alergię ,bezskutecznie.Kasa oczywiście za każdym razem.Bezradna pojechałam do prof.Silnego, kontakt z Prof.miał miejsce 2x /załozenie prób testowych,drugi ich odczytanie/,po czym zaordynował krem-maść,którą zużyłam 1 tubkę.Od tej pory minęło 6 lat i po alergi.Koszt wizyty taki jak u pani,której wiedza i kultura osobista pozostawia wiele do życzenia.

Chyba nie trzeba nic dodać. Zgadzam się z każdą negatywną opinią na temat tej pseudo pani "doktor". To jakiś potwór nie człowiek!!