Małgorzata Galińska

jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt u Pani Doktor; jest świetnym fachowcem w leczeniu zębów , posiada świetne umiejętności wyrwania zęba, jest przy tym jest uprzejma, zawsze wytłumaczy co robi i działa kojąco na osoby, które bardzo boją się takich wizyt; gorąco polecam.

podpisuję się pod poprzednimi opiniami. Z żadną plombą, koronami ani mostkiem nie miałem do tej pory problemów

Leczę swoje uzębienie u Pani doktor już kilka lat i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa :) Jest bardzo delikatna, uprzejma i kompetentna.

Jedna z najlepszych lekarzy stomatologów u jakich bywałam. Jak pódziecie to sie przekonacie...

Pani Doktor przyjęła z nagłym bólem zęba mimo, iż nie przyjmowała tego dnia. Bardzo miła, delikatna, tłumaczyła co po kolei robi. Ma we mnie pacjenta

nadaje się do tej roboty jest miła i stara się robić wszystko dokładnie a najważniejsze że nie naciąga na dodatkowe koszty.