dr Małgorzata Ghanim

Ceny w gabinecie z kosmosu, w Warszawie sa juz tansze, jeszcze jakby cos za tym szło natomiast serwis u dr jest taki sam jak w pierwszym lepszym gabinecie .doktor nastawiona na zarobek a nie pacjenta . Nie pracuje w żadnym szpitalu , przy bardziej szczegółowych pytaniach nie dostawałam odpowiedzi musialam posiłkować sie internetem płacąc 350 zł wizytę chore !! Nie polecam wręcz odradzam p

Nie polecam tej doktor, zdecydowanie odradzam, te pozytywne opinie to raczej nie od pacjentek, a wiadomo skąd...bo nierealne jest by osoba, która ma zawód lekarz z takim stażem badała w taki sposób,jakby robiła to pierwszy raz do tego bez jakiegoś wyczucia, a od niechcenia. Do tego wmawia różne choroby i naciąga na kasę. Zdecydowanie wolę iść już na NFZ, niż do niej prywatnie.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor Małgorzatę. Profesjonalne podejście do pacjenta z dużym zaangażowaniem. Wizyta przebiega w przyjaznej i miłej atmosferze bez dodatkowego stresu pacjentki. Pani Małgorzata prowadzi obecnie moją trzecią ciążę co jest chyba najlepszy dowodem na to, że darzę ją ogromnym zaufaniem. Pacjentką jestem od ponad 10 lat i nadal nią pozostanę. Polecam

Nie wierzę w te super dobre opinie o pani doktor. Byłam jej pacjentką i wiem jedno, że z bardziej skomplikowanymi przypadkami sobie nie poradzi! więc nadrabia podejściem do pacjenta. Poza tym nigdy z kilku wizyt nie weszłam o czasie. Zawsze opóźnienie.

Poza tym nigdy z kilku wizyt nie weszłam o czasie. Zawsze opóźnienie.

Jako lekarz - bardzo konkretna, rzetelna i skrupulatna - dzięki jej trafnej diagnozie udało mi się zajść w drugą ciążę po WIELU problemach i innych lekarzach ! Jako człowiek - fantastyczna, ciepła i bardzo empatyczna osoba przy której można się nawet wypłakać ! Serdecznie polecam wszystkim !

Pani dr bardzo kompetentna i miła,ogólnie wszystko super tylko jedno ale...pani w recepcji nieuprzejma i nadęta ,z pretensjami do wszystkich,za kare tam jest czy co? Pani doktor - proszę zwrócić uwagę pracownicy,bo odstrasza pacjentki!

Jestem pacjentką Pani Doktor od paru lat. Zawsze miła, rzetelna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zdecydowanie polecam!

Pani doktor to "Wielki, Wspaniały, Cudowny" lekarz-człowiek, człowiek- lekarz. Osoba przesympatyczna w kontaktach z pacjentami, przyjazna, pomocna, a co najważniejsze zawsze trafna w swoich diagnozach i metodach leczenia pacjentek. Polecam kobietom, dziewczętom ze stuprocentowym zapewnieniem.

Polecam panią doktor z całego serca. Posiada wiedzę i doświadczenie, a także wspaniałe podejście do pacjenta, które pozwalają pacjentkom czuć się bezpiecznie.

Chodzę do pani dr Ghanim już kilka lat, to najlepszy lekarz jakiegokolwiek spotkałam. Jest bardzo skrupulatna, dokładna, kulturalna i doświadczona. Ma ogromną wiedzę. Pacjent czuje się bezpiecznie pod taką opieką. Polecam wszystkim, i w ciąży i ginekologicznie zapewnie pacjentkom wspaniałą opiekę.