lek. med.

z.olejarczyk@op.pl

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Od 15:30 Do 18:00 Od 11:00 Do 18:00 Od 11:00 Do 18:00 x Od 11:00 Do 14:00 x x

Dermatolog Małgorzata Grabowska-Olejarczyk w 1990 roku ukończyła Akademię Medyczną w Krakowie. Absolwentka licznych kursów specjalizacyjnych i doskonalących. Uczestniczka licznych programów edukacyjnych "Promocji zdrowia" dla kieleckich szkół średnich w ramach specjalnego projektu Wojewody Świętokrzyskiego w latach 1992-95. Autorka wielu artykułów promujących dbałość o zdrową skórę m.in. w ramach autorskiej serii w dodatku "Zdrowie i Uroda" gazety "Echo dnia" w latach 90-tych. Własny prywatn...

Leczone choroby
  • efekty starzenia
  • zmiany skórne
  • łysienie
  • alergie pokarmowe
  • trądzik pospolity
  • łuszczyca
Wykonywane zabiegi
  • dermatoskopia, chirurgia skóry, botox, wypełniacze, peelingi
  • rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, rąk
  • leczenie łysienia
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
6 opinii

Witam mam pytanie pani dermatolog przyjmuje na NFZ?Jeśli tak to proszę o podanie adres.

Super skuteczność , bardzo miła Pani Doktor :), niezwykle komunikatywna , po prostu jak Masz problem to tylko do Pani Dr. Małgorzaty.

Nie do konca wiedzialam czego na poczatku sie spodziewac, jako, ze pani doktor ma tak duzo pozytywnych komentarzy w rankingach, myslalam, ze to moze byc jakas ściema. Ale jak sie sama przekonalam, nic podobnego, wszystko to prawda, pelen profesjonalizm i skutecznosc, moja cera sie juz poprawila, a w przyszlosci w razie czego na pewno wybiore znowu tego dermatologa!

bardzo miła i kompetentna, daje tylko potrzebne leki i umie wytłumaczyć ich działanie, w cenie wizyty potrafi dać wiele próbek w prezencie

komptentna i szalenie mila lekarka!bylem u niej w gabinecie kilka razy i bardzo mi pomogla!od kilku juz lat borykam sie z tradzikiem i wreszcie jest lepiej!

Rzetelna i odnoszę wrażenie że Pani doktor nie "jedzie na opinii" , jak niektórzy. Wie co robi i dała dobra diagnozę mojej żonie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny