lekarz Małgorzata Hajdun

Laryngolog

powinni jom zwolnic ja po septo plastyce czyli operacja plastyczna nosa jest masakra i nikt po niej niechce poprawic nawet prywatnie.moim zdaniem ałta powina klepac młodkiem a nie tważe i kto jom czyma w tym szpitalu jakiś dedil chyba

Miła osoba. Ponieważ jestem laikiem narysowała mi ucho ze wskazaniem gdzie problem. Ciężko o lepsze tłumaczenie. Bardzo delikatna. Dzieci się jej nie boją. Porządek w rejestracji. Same pozytywy.

Miła, kulturalna osoba, dobry lekarz. Długie kolejki do Pani doktor świadczą o docenieniu sztuki lekarskiej i życzliwemu podejściu.

Brak wiedzy i kompetencji.Wystarczy zasięgnąc opinii innych specjalistów lub poczytać o chorobie w internecie. Zdecydowanie nie godna polecenia.

Nigdy nie trafiłem na tak nieludzką osobę i tak niemiłą. Nic mi nie wytłumaczyła tylko nastraszyła. Nigdy nie spotkałem się z takim olewczym i obojętnym podejściem do pacjenta. Osoba na stanowisku ordynatora oprócz umiejętności medycznych powinna posiadać trochę empatii i zrozumienia.

To najlepszy lekarz laryngolog. Jest specjalistką, ma super podejście do pacjenta. Tylko Ona potrafiła mi pomóc, kiedy inni rozkładali ręce.

Jako lekarz konkretna i bez zbędnych rozmów.Załatwia pacjenta krótko i na temat i tak trzeba. Molecam a pani doktor życzę samych pogodnych i zadowolonych pacjentów.

Zanim trafiłam do dr Hajdun, przez parę lat borykałam się z nawracającym zapaleniem zatok. Wcześniejsze leczenie bez efektów. Dr zmieniła mi leki i w końcu mam wyleczone zatoki. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, Dr jest konkretna i wyczerpująco udziela na odpowiedzi na pytania, poza tym, co mnie zaskoczyło pamięta swoich pacjentów i po raz pierwszy podczas kolejnej wizyty nie musiałam od nowa przypominać lekarzowi z czym przychodzę i jakie leki dostałam wcześniej. Polecam.

Nie jestem zadowolona z umiejęności tego lekarza,nie pomogła mi.

Nie jestem zadowolona z umiejęności tego lekarza,nie pomogła mi.

nos po tej operaci mam jak truskawa 100procent gorszy jak był

nos po tej operaci mam jak truskawa 100procent gorszy jak był