lekarz Małgorzata Jakubowska

Pani doktor Małgosia to świetny specjalista! Jest bardzo dobrym lekarzem z wieloletnim doświadczeniem a przy tym ciepłą , wspaniałą osobą i bardzo pomocną. Nawet po postawieniu trudnej diagnozy nie zostawia pacjenta samemu sobie tylko kieruje, co dalej robić. Pani Doktor w gabinecie zapewnia poczucie bezpieczeństwa, od pierwszych chwil łapie świetny kontakt z pacjentką tak, że podczas badania można czuć się swobodnie i bez skrępowania. Polecam! Najlepszy ginekolog jakiego znam!

Pani doktor Małgosia to świetny specjalista!
Polecam! Najlepszy ginekolog jakiego znam!

nie polecam nikomu, nie potrafiła wykryc torbiela przez co miałam problem zajściem w ciąże i dziękuje że w nią w tym czasie nie zaszłam. Nie polecam zero opieki i kontaktu z pacjentem. Ważna jest tylko ilość przyjętych osób a nie ich zdrowie

najgorszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam nie potrafi wykryć awet torbieli, zero komunikacji z pacjętem zero wyjaśnień NIE POLECAM

Witam serdecznie! Dzisiaj miałam okazję po raz pierwszy zagościć u Pani Doktor Jakubowskiej . Otwierając drzwi do gabinetu byłam sceptycznie nastawiona a tu zaskoczenie , przywitała mnie miła uśmiechnięta kobieta, poczułam się jakbym znała się z Panią Doktor od kilku co najmniej lat. Jeżeli chodzi o badanie , bardzo konkretne , cały możliwy pakiet , objaśnienia wyjaśnienia wyczerpujące. Pani Doktor nie spieszy sie , bo za drzwiami czeka kolejna klientka. Wszystko dokładnie omawia i tłumaczy. Polecam serdecznie każdej kobiecie :)

Pani Doktor zna się na tym co robi bardzo dobrze. Wykonała u mnie wszystkie badania kompleksowo: USG i cytologię. Wykryła u mnie potworniaka. Zostałam skierowana przez Panią Doktor do szpitala w Poznaniu. Operacja udana, a potworniak nie był złośliwy. Po roku rany się zagoiły:), pod opieką Pani Doktor zaszłam w ciążę. Teraz na świecie jest już zdrowy i kochany Kubuś. Razem z mężem jesteśmy bardzo Pani Doktor wdzięczni. Dziękujemy

właśnie jestem po wizycie u pani jakubowskiej. wrażenia? niby miła i w badaniu delikatna ale brakowało mi profesjonalnego podejścia, po pierwsze: podczas wizyty pani pisała i odbierała smsy (masakra!!!) po drugie: podczas porodu wycięto mi torbiel a pani nawet nie chciała spojrzeć na wypis ze szpitala tylko szybko postawiła diagnozę, że według niej to ja jestem zdrowa, po trzecie: to była moja pierwsza wizyta po porodzie i chciałam być zbadana kompleksowo a o wszystko musiałam się prosić, nawet o zbadanie piersi, po czym pani stwierdziła, że jeśli chce to może mi dać skierowanie na usg piersi. Szukam innego ginekologa, który poważnie mnie potraktuje, będzie miał dla mnie czas a nie dla swych rozmówców telefonicznych i będzie chciał mi pomóc. Pani stara się zrobić dobre wrażenie ale jednocześnie daje do zrozumienia żeby nie zawracać jej głowy swoimi problemami. To typ lekarza do którego idzie się po receptę i to ty sama musisz wiedzieć na jakie leki bo pani nie będzie się chciało drążyć co ci dolega. Jestem ogólnie zniesmaczona, kolejny lekarz w lux medzie którego powinno się zwolnić, płacę abonament i mam nadzieję być potraktowana poważnie a tu przytrafiają mi się takie wizyty wrrrr

Szanowne Pane, szczerze polecam tego lekarza. Jestem szczęśliwą mamą 3 letniego chłopca, a 5 lat temu leczyłam się na niedrożnośc jajowodów. Byłam 2 razy w szpitalu z powodu ciąży ektopowej (ciąża pozamaciczna raz na lewym jajniku, drugi raz na prawym jajniku). Chodziłam do najlepszych lekarzy za bardzo duże pieniądze. Szczerze mówiąc nie dawano nam żadnych szans na ciążę drogą naturaną. Do dr Jakubowskiej trafiłam przez przypadek- metody leczenia okazały się skueczne po 11 miesiącach od pierwszej wizyty byam w ciąży- zapłodnienie nastąpilo naturalnie. Ona naprawdę wie jak leczyć.

Przypisujac mi tabletki antykoncepcyjne nie zrobiła żadnego wywiadu, badan. Jedyne pytanie jakie zadala to jaka cena mi odpowiada.

Chociaż leczyłam się u niej i nie wdawałam się w osądzanie-dziś zrobiłabym wszystko by odebrano jej prawo do leczenia.Dużo jej brakuje by nazywac się lekarzem.Ach,szkoda gadac!

Pani doktor prowadzi moja ciaże. Zgłosiłam sie do dok Jakubowskiej bez zadnego polecenia. Pierwsze wizyty były mieszane, bo doktor mimo ze tłumaczyła mi wszytsko była moze nie ze nieuprzejma, ale jakas nieobecna.Ale skupiłm sie na kompetencji a nie na humorze ginekologa. I nie załuje, teraz jestem bardzo zadowolona, Pani doktor mimo ze wiem ze ma bardzo duzo pacjentek prowadzi moja ciaze z duzym zaanazowaniem, zawsze jest przygotowana przed wizyta, orientuje sie jak zakonczylysmy poprzednia wizyte. Prowadzi luźna rozmowe podczas wizyty. Czuje sie bardzo dobrze, a u ginekologa zawsze byłam skrepowana.Polecam dziewczyny te Pania Ginekolog, bedziecie zadowolone :-)