Małgorzata Jędrzejczyk-Komar

Dermatolog

Pani dermatolog jako jedyna poradziła sobie z moją kurzajką i to za pierwszą sesja wymrażania. Obecnie mam inne problemy które też u niej konsultuje. Bardzo polecam 😊

Lekarz, która w dni wolne na prywatny telefon poświęciła czas na pomoc pacjentowi. Chyba inny lekarz nie poświęca gratis swojego prywatnego czasu w dodatku w weekend.

Bardzo sympatyczna Pani doktor przy tym kompetentna i rzeczowa. Polecam z całego serca wszystkim którzy borykają się problemami dermatologicznymi.

Pani doktor jest bardzo uprzejma,jak mam problem który potrzebuje pilnej kontroli mimo wielu pacjentów przyjmie mnie aby tylko mi pomóc,nawet jeżeli przez to zostanie nieco dłużej w pracy. Uważnie słucha i dobrze tłumaczy problem z którym się przyjdzie. Zawsze jest uśmiechnięta co sprawia że pacjent lepiej czuje się w gabinecie,a wiadomo że atmosfera pełni ważną rolę. Dermatolog zdecydowanie godny polecenia.

Swietny specjalista. Przeprowadza rzeczowy wywiad i trafnie dobiera leczenie. Jest przy tym ujmującym czlowiekiem, ktory eliminuje zaklopotanie u pacjeta, o ktore w jej specjalizacji nietrudno. Polecam bo zawsze znajdzie receptę na twoją chorobę. D

Byłam u Pani doktor jakiś czas temu, zdiagnozowała u mnie pewna przewlekłą chorobę skóry, na którą po wizycie leczylam sie ponad miesiąc. Okazało się jednak, że to zupełnie co innego. To była wszawica....... zdaje się że nie muszę nic więcej dodawać

Zdiagnozowała łuszczycę. Opowiedziała co, jak i dlaczego, zadaje pytania, wychodzi zza biurka. Bardzo miła, rzeczowa.

Pani doktor strasznie nie uprzejma. Na ślady po brodawce przepisała silny kwas, po którym dziecko płakało przez 3 godziny z bólu, skończyło sie antybiotykiem oraz zakażeniem ( czerwona pręga) Wizyta u innego lekarza gdzie inna pani doktor stwierdziła ze nie można tak silnych leków stosować u 5 letniego dziecka. Kompletnie brak odpowiedzialności.

Byłem u Pani Doktor kolejny raz. Co mogę napisać - kompetentna, merytoryczna, miła. Poświęca pacjentowi czas i potrafi słuchać. Nie bada zza biurka tylko przykłada się do problemu. Co do informacji gdzie przyjmuje to z tego co wiem ma gabinet prywatny w Olsztynie koło Częstochowy. Przyjmuje tam w poniedziałki i piątki w godzinach 15-18. http://www.malgorzatakomar.pl/

U pani Doktor byłam wiele razy , sama i z dziećmi . Zdiagnozowała trafnie każdą chorobę i przepisała skuteczne leki. Moja cała rodzina do niej chodzi gdy zajdzie taka potrzeba a i koleżanki z pracy też chodzą i bardzo sobie chwalą.