lekarz Małgorzata Jerzak

Ginekolog położnik, RTG, USG

Opinii9

08.04.2013

Lekarz kompetentny, doświadczony, uprzejmy, otwarty, znający się bardzo dobrze na swojej pracy

01.01.2012

Trafiłam do niej po 3 poronieniach, zleciła masę badań, nic z nich nie wyszło tzn, wszystkie były w porządku więc diagnoza poszła w stronę nadwagi (miałam wtedy 5-10 kg do zrzucenia). Z tymi bzdurami się nie pogodziłam, szukałam szukałam i udało mi się znaleźć specjalistę który doszedł do przyczyny (nie była nim waga) mam dwie córki i obecnie jestem w kolejnej ciąży.

05.08.2010

POlecam, Pani Doktor nie naciąga niepotrzebnie, jest konkretna

POlecam, Pani Doktor nie naciąga niepotrzebnie, jest konkretna

19.04.2010

Do Pani dr Jerzak trafiłam z polecenia mojego lekarza ginekologa.Jestem po kilku poronieniach na wczesnych etapach ciąży.Obecnie w zaawansowanej ciąży. Bardzo dużo zawdzięczam Pani doktor.Jej wiedza jest ogromna.Widać,że chce pomóc pacjentce.Kompetentna i rzeczowa kobieta.Ja polecam dr Jerzak!

11.02.2010

prowadziła mnie jeszcze przed pojawieniem się dzieci a były z tym problemy, 3 lata starań, po wizycie u P. Doktor praktycznie po 2-3 miesiacach bylam juz w ciąży. Teraz mam już 2 dzieci. obie ciąże prowadziła p. Jerzak serdecznie polecam, bo jest ona konkretnym fachowcem ...

obie ciąże prowadziła p. Jerzak
serdecznie polecam, bo jest ona konkretnym fachowcem w tym co robi. A paniom, które skarżą się że p. Doktor nie kontaktowa, że wizyta 4 minuty trwa, że nie bada - po co skoro wszysstko jest OK. jeżeli jest tylko coś nie tak zawsze odpowiednie badania zleca i czuwa nad bezpieczeństwem i matki i dziecka.
jeszcze raz polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "USG Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana