lekarzMałgorzata Jerzak

Średnia:
4.2512345
9 opinii

• 5

Lekarz kompetentny, doświadczony, uprzejmy, otwarty, znający się bardzo dobrze na swojej pracy

• 1
  • 1
  • 3

Trafiłam do niej po 3 poronieniach, zleciła masę badań, nic z nich nie wyszło tzn, wszystkie były w porządku więc diagnoza poszła w stronę nadwagi (miałam wtedy 5-10 kg do zrzucenia). Z tymi bzdurami się nie pogodziłam, szukałam szukałam i udało mi się znaleźć specjalistę który doszedł do przyczyny (nie była nim waga) mam dwie córki i obecnie jestem w kolejnej ciąży.

POlecam, Pani Doktor nie naciąga niepotrzebnie, jest konkretna

• 5

Do Pani dr Jerzak trafiłam z polecenia mojego lekarza ginekologa.Jestem po kilku poronieniach na wczesnych etapach ciąży.Obecnie w zaawansowanej ciąży. Bardzo dużo zawdzięczam Pani doktor.Jej wiedza jest ogromna.Widać,że chce pomóc pacjentce.Kompetentna i rzeczowa kobieta.Ja polecam dr Jerzak!

• 5

prowadziła mnie jeszcze przed pojawieniem się dzieci a były z tym problemy, 3 lata starań, po wizycie u P. Doktor praktycznie po 2-3 miesiacach bylam juz w ciąży. Teraz mam już 2 dzieci. obie ciąże prowadziła p. Jerzak serdecznie polecam, bo jest ona konkretnym fachowcem w tym co robi. A paniom, które skarżą się że p. Doktor nie kontaktowa, że wizyta 4 minuty trwa, że nie bada - po co skoro wszysstko jest OK. jeżeli jest tylko coś nie tak zawsze odpowiednie badania zleca i czuwa nad bezpieczeństwem i matki i dziecka. jeszcze raz polecam.

• 3

Pani dr Jerzak prowadzi moją pierwszą ciążę. Zdecydowałam się na nią ze względu na dobre opinie o jej kompetencjach i fachowości. Na szczęście nie muszę ich weryfikować, bo ciąża dotychczas przebiega bezproblemowo. Mam dobre wyniki, etc. Mam jednak jedno zastrzeżenie natury czysto interpersonalnej. Pani dr Małgorzata jest szalenie niekontaktowa. Na moje (nieliczne, 1-3 pytania podczas wizyty) odpowiada zdawkowo przy tym jest dość oschła, nie uśmiecha się, nie nawiązuje kontaktu. Od siebie nie mówi nic... To dość okropne. Bada mnie co drugą wizytę. Podczas wizyty bez badania, wychodzę mniej więcej po 4 minutach, tyle co zajmie wypisanie książeczki ciąży. Po czym Pani doktor patrzy jakby chciała powiedzieć "do widzenia". Może nie robi tego przez grzeczność. Kompletna ściana... zero "human touch". Jeśli ktoś potrzebuje lekarza, który choć trochę potrafi nadać spersonalizowany charakter wizycie, np. powie "dzień dobry Pani XXX, jak się Pani dziś czuje?; czy czuje Pani już ruchy maleństwa?, czy coś Panią niepokoi?" to nie polecam Pani dr Jerzak.

• 5

godna polecenia osoba, oraz bardzo kompetentna

• 5

Osoba pełna empatii, bardzo oddana temu, co robi - to chyba jeden z tak zwanych lekarzy z powołania!

• 5

Bardzo dobry specjalista, jedyna wada - za mało się uśmiecha.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat