dr Małgorzata Kaczmarek

Neurolog

tragedia!!!! Wizyta, na którą czekałam pół roku trwała 4 minuty, Pani doktor nie pofatygowała się nawet aby odczytać wyniki rezonansu, które przyniosłam ze sobą. Nie zadawała mi żadnych pytań, ja musiałam wyciągać wszelkie informacje....na koniec usłyszałam, że "wszystko będzie dobrze, może 25 lat to trochę za wcześnie na ostre ból pleców ale"BĘDZIE DOBRZE"- czy to naprawdę chcemy usłyszeć od lekarza specjalisty? wstyd, żal i rozgoryczenie

Pani doktor bardzo kompetentna. Konkretna diagnoza lekarska. Dostałam leki które zdecydowanie pomogły w bólach oraz skierowanie na odpowiednie badania. Polecam z czystym sumieniem.

Pani doktor bardzo kompetentna.
Konkretna diagnoza lekarska.

Pani doktor podczas wizyty zajmowała się obcinaniem swoich paznokci i zbieraniem ich z biurka. Była nieuprzejma, zdawkowo odpowiadała na pytania. Traktuje pacjentów bardzo przedmiotowo.

Była to moja pierwsza wizyta, Pani doktor bardzo rzetelnie podeszła do tematu. Skrupulatnie przeprowadziła wywiad oraz skierowała nas na dalsze szczegółowe badania. Bedziemy leczyli się dalej pod okiem tej Pani neurolog. Polecam

Pani Doktor ogranicza kontakt z pacjentem do minimum. Konsultacja wygląda tak, że pacjent siedzi cicho i czeka aż Pani doktor przepisze do systemu wyniki badań lekarskich. Trwa to długo gdyż Pani doktor niestety wolno pisze na klawiaturze. Na koniec usłyszałem tylko, że wszystko jest dobrze, a jak chciałem zadać pytania to Pani doktor odpowiedziała może na dwa z nich i na tym zakończyła wizytę. Żeby zadać więcej pytań to mam się umówić na kolejną wizytę bo na tej mój czas 15 minut już minął. Nieważne, że na tę wizytę czekałem dwa miesiące. Mam sobie poczekać jeszcze dłużej. Jestem zdumiony tak nieuprzejmym potraktowaniem przez lekarza. Będę zakładał zażalenie w tej sprawie.

Wybitna specjalistka, bardzo mi pomogła z problemami bólowymi. Diagnozy Pani Doktor są trafne. Dobór leków również. Polecam każdemu

Rzetelny, zwięzły wywiad przeprowadzony przez dr Kaczmarek sprawił, że szybko znalazła przyczynę męczących mnie migren. Przepisane leczenie jak najbardziej poskutkowało. To niewyobrażalna ulga, za co jestem jej bardzo wdzięczna.

Rzeczowa rozmowa ze specjalistą. Zwięźle, na temat. Pani doktor bardzo miła, na pewno godna polecenia.

Jestem naprawdę bardzo miło zaskoczona cała wizyta. Zmagam się z bardzo silnymi migrenami, chodziłam po wielu neurologach i dopiero po konsultacji u dr. Kaczmarek zaczynam dostrzegać poprawę.

Bardzo miła i fachowa konsultacja. Wizyta nie za długa, ale uzyskałam wyczerpujące informacje. Pani doktor konkretna .Byłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona.