lekarz Małgorzata Kalandyk-Bambuch

Dermatolog

Polecam serdecznie bardzo kompetentna i życzliwa Pani Doktor! , super profesjonalne podejście do pacjenta, w moim przypadku trafność diagnozy 100%, brak problemów z terminem , Pani Doktor doskonale wytłumaczyła mi przyczyny mojego schorzenia, pomogła w ustaleniu jakie produkty zaostrzające chorobę wyłączyć z diety !! (do tej pory żaden inny Dermatolog nic na ten temat nic nie mówił) uspokoiło to moje zdrowotne obawy i pomogło zmienić złe nawyki .Zastosowane leczenie pomogło po krótkim czasie . Leczyłem się u kilku innych Dermatologów w St.woli (szpital i przychodnia pod Hutą ) bez większych ...

uspokoiło to moje zdrowotne obawy i pomogło zmienić złe nawyki .Zastosowane leczenie pomogło po krótkim czasie . Leczyłem się u kilku innych Dermatologów w St.woli (szpital i przychodnia pod Hutą ) bez większych rezultatów po 5 min rozmowy lekarz przepisywał tylko maści i do domu niczego nie wyjaśniając. Po następnej wizycie zmiana maści i dalej nic ......wieczny problemem z dostępem do lekarza i terminami.
Polecam Jeszcze raz tą Panią Dermatolog.
Wdzięczny pacjent . Tomasz.

dobry mily lekarz polecam bardzo ,do każdego pacjenta podchodzi z troska i wyrozumialoscia, godny polecenia krystyna

Pani Doktor jest wyjątkowo uprzejmą i sympatyczną kobietą. Jest do tego świetnym dermatologiem i wykonuje swoją pracę niezwykle rzetelnie i dokładnie ( co najważniejsze z uśmiechem na ustach) Polecam z ręką na sercu. Olga

Pani Doktor jest wyjątkowo uprzejmą i sympatyczną kobietą.
Polecam z ręką na sercu.
Olga

Wpadłem z dużym problemem pani Małgosia była dla mnie jak zbawienie , jak światło w ciemnym tunelu

To byl moj rugi dermatolog i jak sie okazuje, nie zawsze do trzech razy sztuka :). Poswiecila mi duzo czasu i w koncu udalo jej sie rozwiazac problem. Polecam

kompetentna i rzeczowa ,nastawiona na rozwiązanie problemu zdrowotnego a nie na "skasowanie". oby tak dalej. Ewa.