Małgorzata Kalinowska

Lekarz rodzinny

Bardzo nieprzyjemny lekarz, brak podejścia do dziecka, brak empatii. Padały pytania zupełnie niezwiązane z tematyką wizyty. Obejdź dziesiątą drogę

Pierwszy raz w życiu spotykam się z takim niemiłym podejściem do pacjenta. Nie wiem czy ta Pani miała gorszy dzień ale napewno nie musi to się odbijać na pacjencie a jeżeli taka poprostu jest to stanowczo odradzam wizytę u tej Pani.

Mój synek pokochał Panią Dr. Zdarza mu się udawać, że ma katar z nadzieją, że pójdziemy do Pani Dr. Ja też mam absolutne zaufanie do jej poczynań, nigdy nas nie zawiodła. Niestety dzisiaj nie możemy korzystać z porad Pani Dr, bardzo żałujemy. Błądzimy po pediatrach ale żaden z nich nie jest naszą ukochaną Panią Dr.

Jest rewelacyjna oby więcej takich lekarzy!!Pani Doktor proszę wracać do Wrocławia!!Pozdrawiamy

Gdyby takich Pań Doktor było więcej nikt nie zastanawiałby się nad problemami z NFZ, ustawą zdrowotną, refundacją. Ta Pani Doktor nie potrzebuje wystawiać recept by leczyć. Jej osobowość uśmierza każdy ból i problem :-) Warszawa potrzebuje właśnie takich osób i budować swoją tożsamość. Serdecznie pozdrawiam.

Niestety, nie polecam. BO raz kolejny doprowadziła Pani doktor do masakry. Może powinna być internistą, lekarzem medycyny pracy ale nie pediatrą.

Super Lekarz. Wspaniała Pani Doktor miła i ujmująca.No i do tego czarująca kobieta więc aż się chce chorować.:-) Uwielbiam Ją. Albert.

Albert.

Witam Pani Doktor proszę do nas wracać!Bardzo nam Pani brakuje - nie ma lepszego pediatry od Pani. Wspaniała kobieta i pediatra!!!Oczywiście życzymy wszystkiego dobrego w W-wie! Pozdrawiamy Aleks z mamą!

Witam

Od pierwszego kontaktu budzi zaufanie kompetencją i skupieniem na pacjencie. Kultura rozmowy trochę jak nie z naszej rzeczywistości, oby przetrwała jak najdłużej. Rozumiem żal pacjentów z Wrocławia i cieszę się z pojawienia się Pani dr w W-wie.

Od pierwszego kontaktu budzi zaufanie kompetencją i skupieniem na pacjencie.

Najlepszy lekarz jakiego poznałem. Naprawdę przyjemnie chorować :)

Najlepszy lekarz jakiego poznałem. Naprawdę przyjemnie chorować :)