lekarz Małgorzata Kałużyńska

Lekarz rodzinny

Korzystałam dzisiaj z pomocy Pani dr. w sprawie męża który jest po udarze. To bardzo konkretna lekarz. Pomoc i porada fachowa. Wszystko nam wytłumaczyła. Dała cenne rady. Pełna empatii i zrozumienia.

Bardzo sympatyczna, a jednocześnie konkretna i rzeczowa. Sprawny przebieg badania. Otrzymałem także dodatkowe rady i zalecenia nie związane bezpośrednio z tematyką, która była przedmiotem mojej wizyty. Jak najbardziej polecam Panią doktor.

Super! Wszystko sprawnie i konkretnie. Więcej takich lekarzy!

Super! Wszystko sprawnie i konkretnie. Więcej takich lekarzy!

Świetny lekarz! Pełen pasji i cierpliwości. Charakteryzuje się wielką troską o swoich pacjentów i wyrozumiałością. Pomogła mi i doradziła fachową wiedzą! Polecam każdemu!

Pani Kałużyńska sprawia wrażenie osoby, która swoje obowiązki wykonuje za karę. Jest opryskliwa i gburowata. Pomiata starszymi ludźmi. Brak jej podstawowych umiejętności komunikacyjnych. Tragedia.