dr n. med. Małgorzata Kampioni

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pani Małgorzata Kampioni prowadziła moją pierwszą ciążę. Jest bardzo miłym, konkretnym, dokładnym lekarzem. W odpowiednim momencie zareagowała na problem i poród wywołała. Dzięki czemu mam dzisiaj zdrową córeczkę. Jest miła na wizytach dla swoich pacjentach i jest miła w szpitalu dla obcych. Jest lekarzem który lubi być lekarzem. Bardzo ją polecam. Minusem jest długie czekanie na wizyty.

Minusem jest długie czekanie na wizyty.

Chciałbym podzielić się zupełnie negatywną oceną pracy z pacjentem tej Pani. Jeżeli chodzi o wiedzę i doświadczenie - tu nie mogę się wypowiadać, lecz jeżeli chodzi o traktowanie pacjenta przez tego lekarza i jego współpracowników - tu już mogę przytoczyć kilka kwestii. Pierwszą oznaką zupełnego braku poszanowania czasu pacjenta jak i jego osoby jest czas oczekiwania, który tutaj gigantycznie długi (dla określenia w jednostkach czasu - 1,5 do 2 godzin to standard) - żeby w XXI wieku nie mieć pojęcia jak zapanować nad czasem oczekiwania klienta oraz czasem jego wizyty (zdaję sobie sprawę, iż jest on oczywiście różny i zależny od danego przypadku) to jest totalna arogancja w stosunku do klienta - chciałbym tutaj oczywiście winić lekarza, lecz bardziej recepcjonistki, które nie potrafią wykonać kluczowego i podstawowego ich zadania - nawet w takich czasach trudnych narażanie kobiet w ciąży na czekanie tak długo. Czas oczekiwania to jedno, a traktowanie klienta, który współpracuje już od jakiegoś czasu (oczywiście nie ma tu znaczenia ten czas, bo szacunek należy się każdemu - choćby pacjentce z ulicy) to kolejna kpina - kiedy klientka chce przełożyć wizytę (przez kilka lat nigdy wcześniej to się nie stało) z przyczyn od niej niezależnych - recepcjonistka przełożyć chce wizytę na za 2 miesiące - 2 tygodnie przed terminem - to tak, jakby zbiory truskawek przełożyć z czerwca na sierpień - gratuluję poczucia humoru lub braku czegoś innego. Zdecydowanie odradzam - choćby ze względu na brak empatii i zdrowego rozsądku tych Pań - wszystkich. Osobiście denerwuje mnie również, że niektórzy przedsiębiorcy muszą za każdym razem drżeć, czy do każdej paczki wrzucili paragon, czy do każdych sprzedanych pomidorów też; denerwuje mnie, że starają się wyjść do klienta na przeciw i ponoszą koszty terminali i ich obsługi - a niektórzy nie muszą tego robić.... nie pozdrawiam.

Najlepszy ginekolog jakiego znam, a trochę ich się niestety w moim życiu przewinęło. Wizyta trwa tyle ile trzeba, mnóstwo pytań do pacjentki, wszystko dokładnie tłumaczone. Bardzo delikatna. A wszystko z uśmiechem i dobrym humorem. Teraz już tylko prywatnie, ale ja poznałam panią Małgosię kiedy przyjmowała na NFZ i wizyty wyglądały dokładnie tak samo. Jedno ale... mimo, że w gabinecie prywatnym to potrafi być bardzo duży poślizg nawet 2 godziny. Tak być nie powinno. Mimo to polecam z całego serca!

Najlepszy lekarz ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam! Naprawdę godna polecenia. Zrobiła wszystkie badania, wytłumaczyła, poświęca tyle czasu ile trzeba. Część badań przekraczała moje możliwości finansowe więc skierowała mnie do szpitala gdzie zrobiono mi badania za darmo. Polecam

z głębi serca polecam panią Gosie ,ciepła ,miła delikatna ,jest lekarzem bo to lubi a nie ze musi ,trafilam do pani doktor z polecenia i nie zaluje pierwsza ciaze stracilam przez nie kompetencje innej lekarki ktora rowniez jest na Polnej o ktorej sie mowi ze dyplom lekarza wogole do niej nie pasuje a Pani Gosia za mało miejsca zeby opisac co robi dla ludzi i to nie wazne czy prywatnie czy na nfz ,jestem w stanie zaplacic kazda cene za wizyte u doktor Kampioni

Polecam z całego serca panią doktor! To osoba niezwykle ciepła, spokojna, troskliwa, budzącą zaufanie! Przed badaniem zawsze dokonuje wyczerpującego badania co jest pomocne przy diagnozie. Samo badanie bardzo delikatne! Pani doktor to człowiek anioł! Polecam wszystkim kobieta, które bardzo sie boja wizyt u ginekologa!

Bardzo POLECAM! Pani doktor to ciepła,przemiła i bardzo serdeczna osoba. Bez względu na to czy jest to wizyta prywatna czy na nfz zawsze jest tak samo. GORĄCO POLECAM!!!!

Kochane Panie jestem pacjentka p. doktor od niedawna. Jestem osobą młodą i miałam styczność naprawdę z wieloma lekarzami i dużo mogłabym powiedzieć. Ale o Pani doktor mam tylko pozytywne opinie wielki szacunek i zaufanie na wizytę jeżdżę po 100km do niej ale wiem, że jestem w dobrych rękach. Nie zdziera za wizytę nie operuje na siłę jeżeli jest wszystko ok to nie karze przyjeżdżać co miesiąc itp. Przy badaniu bardzo delikatna, rozmowna odpowie na wszystkie pytania poświęca czas pacjentką nie no rewelacja Polecam serdecznie tą panią!

Trafiłam na Panią dr na Polnej na IP, chodziłam na wizyty, była z Nami całe 9 miesięcy i jest nadal. Zawsze służy radą, pomocą, ciepłym słowem i uśmiechem. Nie spotkałam wcześniej tak wspaniałego lekarza i nie wielu ludzi takich wyjątkowych jak Pani doktor. Bardzo bardzo polecam.

Przez wiele lat miałam okazję poznać wielu lekarzy ginekologów.W większości przypadków był to brak kompetencji i zrozumienia pacjenta.Dr Kampioni jest wymarzonym lekarzem,ciepła,serdeczna,delikatna zawsze wszystko wytłumaczy,nie śpieszy się.Człowiek ma wrażenie jakby w SPA była nie u lekarza:)Poza tym wykryła u mnie niedoczynność tarczycy-poprzedni lekarze zbywali moje objawy.Gorąco polecam:)