lekarz Małgorzata Kiełczewska

Endokrynolog

Leczę się u pani Kiełczewskiej już rok i jestem zadowolona. Może trochę mało mówi i tłumaczy, mało zadaje pytań (pyta o samopoczucie i tyle). Ja jestem osobą, która nie zaczyna sama z siebie opowiadać o problemach, bo uważam to za narzekanie i hipochondrię, a tego nie lubię, ale wiem, że lekarzowi powinnam powiedzieć więcej, a nie mówię, bo nie pyta. Ale jestem zadowolona z leczenia, czuję się dobrze, usg i biopsja zostały wykonana prawidłowo, panuje miła atmosfera, a co najważniejsze dla mnie (studentki) ceny są bardzo niskie w porównaniu z innymi gabinetami (nawet z mniejszych miast). Może nie jest idealna ale nikt nie jest idealny (chyba, że za 500zł za wizytę, to można oczekiwać ideału). U poprzedniego lekarza (Ewa Dobrowolska, Lubin) płaciłam dużo więcej, za biopsję i usg dwa razy więcej, a czekałam w kolejkach nawet 2 godziny (mimo, że wizyta umówiona na godzinę), a inni czekali dłużej (bo ja brałam reklamację i umawiałam się na inny termin). A w gabinecie było to samo: spojrzenie na wyniki, pytanie o samopoczuciu, komentarz, że "należałoby trochę schudnąć", wypisanie recepty. Zaś u pierwszej lekarki u której byłam (na NFZ) wypisała mi hormony bez żadnych badań(Stankiewicz-Olczyk, Lubin). Więc teraz nie narzekam i na pewno długo już nie zmienię lekarza i polecam innym panią Kiełczewską.

Byłam u pani Kiełczewskiej na trzech wizytach jak do tej pory. Niestety nie spełnia moich oczekiwań jako lekarz. Na pierwszej wizycie uznała, że pewnie i tak wiem wszystko na temat tej choroby z internetu. Podczas ostatniej, trzeciej wizyty nie zmierzyła mi nawet ciśnienia i nie zbadała tarczycy. Ogólnie rzecz ujmując wizyty sprowadzają się tylko do spojrzenia przez panią doktor na wyniki, uzupełnienia wywiadu (a raczej skopiowania poprzedniego) i wypisaniu recepty. Podsumowując - nie polecam podejmowania się leczenie u niej

Byłam u pani Kiełczewskiej na trzech wizytach jak do tej pory.
Podsumowując - nie polecam podejmowania się leczenie u niej

Byłam pod opieką Pani doktor ok. 1,5 roku. Jestem zadowolona. Stopniowo dobierane były leki i zawsze wszytko w oparciu o badania laboratoryjne. Polecam.

Chodziłam do Pani Kiełczewskiej i prywatnie i na fundusz, jestem bardzo zadowolona. W miłej atmosferze, dokłądnie wyjaśniła mi na czym polega moja choroba, które objawy się do niej zaliczają, jak wygląda leczenie i jak będzie wyglądało moje życie z tą chorobą. Polecam.

Miło i przyjemnie do czasu wykonania biopsji, którą to powinno się wykonać poprzez minimum dwukrotne nakłucie cienką igłą w celu pobrania materiału do analizy. Biopsja przeprowadzona bardzo nieprawidłowo.... Straciłem czas i pieniądze. Badanie powtórzę u innego lekarza.

Straciłem czas i pieniądze. Badanie powtórzę u innego lekarza.

Pani doktor Kielczewska przez trzy lata była moim lekarzem i bardzo żałuję, że na ten rok nie podpisuje umowy zNFZ-tem, ąle chyba zamiasy szukać kogoś innego zacznę chodzic do niej prywatnie. Ponoc koszty wizyt prywatnych nie są wielkie. Kielczewska przez trzy lata była moim lekarzem

Kielczewska przez trzy lata była moim lekarzem

Odradzam - Pani doktor nie patrzac nawet na wyniki badan zalecila podwojna dawke leku, naciagnela mnie na dodatkowe badania (u niej w gabinecie), kazala przyjs po 2 tyg. NIE POLECAM

Zbyt szybko, olewczy stosunek do pacjenta.Odsyłanie do ginekologa, z informacja on Pani wytłumaczy to lepiej jest dla mnie karygodne.Odradzam...

Trafiłam na Panią Doktor zupełnie przypadkowo - po prostu "wyszukałam ją" sobie w wyszukiwarce internetowej. Wiem jednak, że Los celowo mnie pokierował na Al. Kasztanową, bo dzięki szybkiej diagnozie, szybko podjętemu leczeniu i skierowaniu na zabieg dwa lata temu - dziś mogę polecić Panią Doktor każdemu, kto potrzebuje pomocy!