lekarz Małgorzata Kiernicka

Nie polecam tego gabinetu!!!! Wielki nielad i chaos, byłam w szoku ze w dzisiejszych czasach w dużym mieście takie gabinety są.... Pani doktor nic nie wytłumaczyła jakie leczenie mnie czeka zapisywalam się do niej a po konsultacji skierowała mnie do usunięcia kamienia do innej osoby. Mam wrażenie że wszystko tam jest na odwal, przyszłam z dużym problemem przyzębia oczekiwałam ze pani doktor mi wszystko wytlumaczy o dalszym dlugim leczeniu a tu wizyta trwała 5min i skasowała 100zl. Nie polecam!!!! naprawdę zostałam niemile zaskoczona.

Polecam w trudnych przypadkach - uratowała mi zęby, które inni kwalifikowali do wyrwania. Natomiast jest przy tym niemiła, nabija się z ludzi, robi "bez pozwolenia", a dowiedzenie się o kosztach leczenia przed zapłatą jest chyba niemożliwe.. W dodatku nie słucha pacjentów do tego stopnia, że raz skończyłam z jej palcami w zębach i niedokończonym zdaniem.. A prywatności zero - opowiadają o problemach pacjentów w poczekalni, przy ludziach, leczenie odbywa się fotel koło fotela, z poczekalni wszystko widać, a asystentki chodzą po pomieszczeniu i zaglądają każdemu w paszcze bez potrzeby. Z ...

Z czasem się w ogóle nie liczą, Pani doktor potrafi sobie "wyjść na chwilę" w czasie umówionej wizyty, do zapłaty za usługę też często trzeba czekać, bo plotkowanie jest ważniejsze.
I zdarzyło się, że obsługiwała dwóch pacjentów naraz, spacerując od jednego fotela do drugiego.
W dodatku bardzo ciężko doprosić się o znieczulenie, mimo że jest płatne.

Bez wahania oceniam doktor Kiernicką na pięć pod każdym względem. Moje dziecko zaczęło mieć dziwne problemy z dziąsłami, byłem z nim u dwóch dentystów i dopiero w New-Dent znaleźli się na tyle ogarnięci lekarze, żeby pomóc. Dziękuję!

Rzeczowa lekarka, cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania (a było ich dużo). I przede wszystkim wyleczyła mnie z zapalenia dziąseł, z którym się dość długo męczyłam.

Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Nowoczesny gabinet, wykwalifikowany i sympatyczny personel, leczenie na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam.

Jestem baaardzo zadowolona z wizyty u dr Kiernickiej!!! Wyleczyła mi dwa ząbki w kiepskim stanie i to wyleczyła bezboleśnie. Zawsze najbardziej nieprzyjemne było dla mnie samo znieczulanie, a w tym wypadku też nic nie bolało, bo było robione jakimś elektronicznym urządzeniem i nawet nic nie poczułam. Doktor przyjmuje w New-Dent na Chopina. W ogóle polecam ten gabinet, cały personel jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. Tak to się można leczyć. ;)

Dziwią mnie te negatywne opinie. Parę osób z mojej rodziny leczy się w New-Dent i wszyscy są zadowoleni, podobnie jak ja. Co prawda u mnie nic leczone nie było, miałem tylko wybielane zęby, ale do tego też trzeba profesjonalizmu. Gabinet jest nowoczesny, doktor Kiernicka przeprowadziła ze mną szczegółową rozmowę dot. moich oczekiwań itp. Zęby miałem wybielane specjalną lampą (zależało mi na tej metodzie, a w innych gabinetach w Lublinie jakoś nie jest to zbyt popularne). Jestem bardzo zadowolony z efektów, zęby są wyraźnie bielsze, ale wciąż wyglądają naturalnie. Ogólnie polecam usługi doktor Kiernickiej, jest uprzejma i zna się na tym, co robi.

nie polecam,z korytarza widac bylo przebieg zabiegu kobiety ktora jeczala z bolu,4osoby przy fotelu stoja i obserwuja poczynania KIERNICKIEJ sama zas pani KIERNICKA nie mila wrecz bezszczelna wtraca sie we wszystko chce miec wglad na kazdego pacjeta swoimi komentarzami zniecheca..krzata sie od recepcji po fotele, zaczepia ludzi czekajacych na wizyte zas podczas przegladu naciaga na uslugi ktore sa niezgodne z tym co mowi dentysta prowadzacy,ceny wygorowane i do konca nie wiadomo ile pieniedzy przyjdzie nam zaplacic kiedy zapytamy o koszt calego leczenia takowej konkretnej odpowiedzi nie uzyskamy ceny od do roznia sie kolosalnie i nie wiadomo od czego sa zalezne wchodzi po wyjsciu z wizyty na recepcji pani daje rachunek..wiele osob jest nie mile zaskoczonych..i stawianych w niekomfortowej sytuacji.

Wydane nawet ponad 6000 zł. Miał być implant a wyszło wielkie g... czego oczywiście nie powiedziała na początku. Przy większości wizyt narzucanie czyszczenia kamienia i innych usług po to by rachunek rósł w górę. Nie liczy się z tym ze pacjent może nie mieć wystarczającej sumy na takie usługi. Miła może i jest ale nie jest słowna i nie robi tego co jest ustalone na poprzedniej wizycie. Jedyne co chyba potrafi robić to usuwać kamień z zębów i brać grubą forsę za to. NIE POLECAM I OMIJAJCIE JĄ !!!!

Uratowała mi wiele zębów. Nadzwyczajny fachowiec.

Uratowała mi wiele zębów. Nadzwyczajny fachowiec.