lekarz Małgorzata Kirpsza

Psychiatra

Polecam Panią Doktor z całego serduszka. Sam głos Pani Doktor sprawia, że jestem wyciszona już na samym początku rozmowy. Potrafi słuchać i doradzić.

Pani doktor bardzo mi pomogła w wyjątkowo trudnej sytuacji. Wykazuje dużą troskę i empatię w stosunku do pacjenta. Jest cierpliwa i taktowna, wyrozumiała i serdeczna. Zawsze szuka najlepszych rozwiązań. Zdecydowanie polecam i cieszę się, że trafiłam do pani Doktor Małgorzaty Kirpszy.

Przyszłam do pani doktor w totalnej rozsypce, nie byłam w stanie swobodnie rozmawiać, płakałam. Pani Kirpsza nie podniosła głowy z nad komputera, zajęta swoimi formularzami. Była spokojna i nienapastliwa ale nie było w niej zrozumienia czy empatii. Tak jakby nie była zainteresowana pacjentem. Dopiero teraz przeczytałam wiele negatywnych opinii, gdybym zrobiła to wcześniej nie poszłabym do niej. Do gabinetu ludzie wchodzą jak na dworcu, bez pukania (w trakcie wizyty pacjenta). Odnoszę wrażenie, że psychiatrzy w Polsce są tylko od wystawiania recepty, żadnej konkretnej pomocy nie można się spodziewać. Wybierajcie mądrze, najlepiej specjalistów którzy są terapeutami.

Wspaniała lekarka, tylko na wizycie u niej czułam się bezpiecznie i zostałam wysłuchana. Pani doktor zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta, nie osądza i jest bardzo wyrozumiała. Jak najbardziej ją każdemu polecam

Nic dodać, nic ująć - oceniam na 5. Zawdzięczam jej życie. Świetna, kompetentna lekarka. A przede wszystkim z sercem. Ania.

Ania.