lekarz Małgorzata Kocjan-Grabowska

Dermatolog

1,8
1,8

Byłam ostatnio z moim synem na "Browarnej".Po co tacy ludzie są lekarzami. Od samych drzwi wytyczne gdzie mam usiąść i pytanie kierowane do mojego 14 letniego syna o obiawy-Żenada.Po diagnozie lekarka nakazywała aby mój syn nie usuwał włókniaków,bo przecież są takie Super.Jak zażądałam skierowania zaczęła dewagować ze mną że za pół roku syn będzie mógł decydować czy zostawić takie włókniaki czy usunąć.Nie polecam a nawet przestrzegam Was od takich lekarzy.Ta kobieta nie zasługuje na żadną gwiazdkę.

Byłam ostatnio z moim synem na "Browarnej".Po co tacy ludzie są lekarzami.

Nie polecam, pani doktor nie słucha. Nie ma empatycznego podejścia do pacjenta, a wręcz krzyczy na niego. Nie wzbudza zaufania.

Umowilem się na prywatną wizytę w przychodni na konkretną godzinę. Po czym okazuje się, że pani Doktor wyszła 5 minut przed moją godziną przyjęcia. Poczułem się totalnie zlekceważony, a czekałem na tą wizytę ponad miesiąc. Nie polecam - brak profesjonalizmu i podejście poniżej krytyki.

Więcej tam nie pójdę i zgadzam się z innymi negatywnymi opiniami. Pani bardzo nie miła . Wizyta trwała 3 min, ale po minucie chciało sie wyjść.

Doktor mam wrażenie, że nie przepada za młodszymi osobami. Przez drzwi słychać było, że z dojrzałymi kobietami rozmawiała w przyjemny sposób, jednak w moim przypadku już na wejściu było inaczej. Doktor wypowiadała się tonem pełnym wyższości, dając mi do zrozumienia, że nie wierzy w to, że szampon, który ona proponuje nie dawał żadnych efektów. Opryskliwa, w dodatku zamiast pomóc z problemem, który występuje u mnie od kilku lat (!) proponuje produkty drogeryjne (które i tak stosowane nie dawały efektów). Odradzam, strata czasu i nadwyrężanie nerwów.

Pani doktor przemiła zbadała wszystkie zmiany zaleciła wizytę u chirurga.Wizyta była umówiona na 12:20 i o tej godzinie weszłam do gabinetu

Pani Doktor bardzo sympatyczna, moją uporczywą dolegliwość z którą się zmagałem prawie od miesiąca (brak jakichkolwiek innych terminów do lekarza) wyleczyła w 3 dni. Polecam Panią Doktor każdemu, bo naprawde zna się na rzeczy i bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego.

Omijać tą dermatolog szerokim łukiem, chyba, że chce się stracić swój czas i nerwy. Bardzo opryskliwa lekarka, nie kulturalna, nie słucha co pacjent do niej mówi, odpowiada wyniosłym tonem, traktuje pacjenta z wyższością. Bagatelizuje problem pacjenta i ma kompletnie nie trafione diagnozy. Przekonałam się nie raz na własnej skórze. Osobę z mojej rodziny przez kilka lat błędnie leczyła na trądzik różowaty. Wystarczyło zmienić lekarza a od razu okazało się, że problem jest całkiem gdzie indziej a żadnego trądziku nie ma. Odradzam!!!!!!!!

Odradzam!!!!!!!!

Pani Doktor nie uprzejma. Bez podejścia do dorastającej nastolatki. Cel wizyty osiągnełam - potwierdzila diagnozę którą przypuszczałąm. Ale o chorobie musze szukać informacji w internecie

Pani doktor była uprzejma, mimo że miałem wrażenie że niezbyt była zainteresowana problemem, z którym do niej przyszedłem. Po chwili wysłuchania z jakim problemem przyszedłem Pani doktor przeszła do swoich notatek i wypisywania recepty bez słowa wyjaśnienia. Gdy skończyła poinformowała mnie że wypisała mi leki na trądzik różowawy, które powinny pomóc. Upomniana że przyszedłem z innym problemem praktycznie zignorowała i dla uspokojenia mnie przepisała mi kosmetyk, który można kupić bez recepty nie tylko w aptece ale i większości drogerii nie rozwiązując w żaden sposób mojego problemu. Usłyszałem tylko że jak ktoś ma ten problem to go ma i tyle. Koniec, nic...