dr hab. n. med.Małgorzata Kołodziejczak

Chirurg onkolog, Proktolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
15 opinii

• 5

Obecnie prowadzi leczenie moje.Przeszłam zabieg i operacje wyłonienie ilostomii prze tą lekarz .Też słyszałam,że ciężko jest się do niej dostać.Bardzo poleca tą lekarz bo zna się na rzeczy i ma niesamowite metody leczenia i przede wszystkim doświadczenie .

• 5

Gorąco polecam!!! Szczęśliwie trafiłam do gabinetu Pani Docent na dość wczesnym etapie leczenia. Jednak do tego czasu zdążyłam już mocno się zestresować. Wcześniej byłam tylko u jednego specjalisty, który wykazał się brakiem kompetencji i profesjonalizmu (wykonał zabieg bez tłumaczenia i prośby o zgodę na przeprowadzaną procedurę) przekonując jednocześnie, że ropień to absolutnie powszechne zjawisko, którego nie trzeba w dalszej kolejności diagnozować, tylko czekać aż się "zagoi". Z powodu braku wystarczających informacji na temat mojego schorzenia zaczęłam przeszukiwać internet i nazwisko Pani Docent dość często pojawiało się przy okazji. Jednocześnie mój internista wspomniał, że to jest świetna specjalistka i zachęcił do wizyty. I tak, mocno wystraszona trafiłam pod skrzydła Pani Kołodziejczak mając nadzieję, że przeprowadzone badania dadzą wynik negatywny i będę mogła spokojnie wrócić do normalnego życia. Mimo, że tak się nie stało (rozwinęła się u mnie przetoka) mój poziom stresu mocno spadł. Pani Docent jest niezwykle kompetentną, budzącą zaufanie osobą o wielkim sercu. Podczas każdej wizyty miała dla mnie dużo czasu, szczegółowo omawiała wszelkie procedury, stan mojego zdrowia oraz alternatywy jakie mam do wyboru, zawsze była gotowa do odpowiadania na wszelkie pytania (nawet jeśli mi wydawały się niemądre) wszystkie badania przeprowadzała w sposób bardzo delikatny. Mimo stereotypowo "wstydliwej" natury choroby czułam się zawsze bardzo swobodnie. Pani Docent jest bardzo konkretną osobą, nie owija w bawełnę ale też nie straszy. Pomaga podjąć świadomą decyzję odnośnie leczenia. Jestem już półtora roku po operacji i czuję się świetnie! Nie wyobrażam sobie bym mogła wybrać się do jakiegokolwiek innego specjalisty w tej dziedzinie!

• 5

Pani dr jest wspaniała pod każdym względem - podejście, umiejętności - super. Widać, że do każdego przypadku podchodzi osobno, analizuje wszystko i stara się na prawdę człowiekowi pomóc!

• 5

Super lekarz, dzięki Pani odzyskałem zdrowie a sam a operacja to po prostu mistrzostwo świata, naprawdę nie ,,kadzę". Pomimo późnego stadium choroby( moja wina ) operacja to ,,taniec dłoni i instrumentów", po operacji trochę boli ( można wytrzymać) ale za to jest już po problemie. Trzeba tylko przełamać wstyd i zacząć leczenie. Lepszego lekarza nie znajdziecie, Jeszcze raz dziękuję.

• 5

Cudowny lekarz anioł. Bardzo profesjonalna, sympatyczna, europejski standard operowania przez nią. Jeśli ktoś planuje wizytę u chirurga-proktologa to tylko do niej iść "pod nóż".

• 5

Pani Doktor sprawiła, że nawet pomimo uciążliwej i wstydliwej choroby udało mi się odzyskać nadzieję i trochę radości życia. Polecam i jestem bardzo wdzięczny. Bardzo dogłębna wiedza i umiejętność indywidualnego podejścia do pacjenta.

• 5

bardzo kompetentna lekarka, o ogromnej wiedzy specjalistycznej, świetny diagnosta

• 5

Bardzo miła i fachowa .Po prostu SUPER lekarz .

• 5

Wspaniała!!!!!! Poświęcona całkowicie pacjentowi. Super tłumaczaca chorobę. Pierwszy raz byłam u Pani DOKTOR ponad 15 lat temu. Jak tylko mam jakieś problemy zdrowotne od razu moje kroki kieruje do p.DOKTOR. Lekarz wysokiej klasy, "złota rączka" w swoim zawodzie. Polecam z zamknietymi oczami.

• 5

Szkoda że tak mało jest takich specjalistów w Polsce.

• 5

Do Pani dr trafiłam po wizytach u trzech innych proktologów i dwóch gastrologów - nikt nie potrafił mi pomóc i każdy mówił to samo 'taka Pani uroda'. Tylko Pani dr powiedziała, nie martw się, wyleczymy Cię. I faktycznie tak też zrobiła :).

• 5

Lekarz oddany całym sercem pacjentowi-profesja i "człowieczeństwo" na pierwszym miejscu.

• 5

wspanialy lekarz i czlowiek,niestety nalezałoby sklonować,na ten czas jedyna w polsce

• 5

Znakomity specjalista! Korzystałam z konsultacji pani dr w Centrum Medycznym Falck na Sapieżyńskiej. Pani dr doskonale zna się na swojej specjalizacji. Nie przesadzając - nie spotkałam lepszego lekarza. Gorąco polecam.

• 5

Docent b. miła i kompetentna. Jedyny problem - b. wysoka cena.

Gdzie przyjmuję

52,16820721,07560422 844 85 08
    info@skj.waw.pl

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat