lekarz Małgorzata Korytowska

2,9

Pani Dr wszystko tłumaczy konkretnie i rzeczowo.poświęciła mi bardzo dużo czasu. Polecam szczerze i jedno wiem na pewno... już nigdy więcej nie pójdę do innego ginekologa. Mimo że mam bardzo dużo km do Pani Dr Korytowskiej warto jechać bo wiem że zostanę przebadana dokładnie.

Na początku ciąży z wizyt Pani dr Korytowskiej byłam bardzo zadowolona zawsze była ona bardzo miła, uśmiechnięta, chętnie doradzała oraz zawsze mogłam liczyć na jej pomoc w razie potrzeby. Interesowało ją nawet moje przygotowanie do przyjścia dziecka tj. poród, wyprawka, pokój itp. Po porodzie poszłam do niej na NFZ założono mi nową kartotekę i potraktowano jak nowego nieznanego pacjenta. Zostałam potraktowana jak śmieć który nie będzie jej już napełniać kieszeni kasą jak z początku kiedy chodziłam do niej prywatnie i kasa zawsze była. (100zł/2tyg.). Wizyta trwała może 10min. nic ją nie interesowało jak przebierałam się łazience to krzyczała do mnie zza biurka czy chcę się zabezpieczać, wypisała mi receptę na tabletki bez instrukcji jak stosować, kiedy i jak długo je brać. I PO RAZ KOLEJNY MOŻNA DOWIEŚĆ ŻE PIENIĄDZE SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ CZŁOWIEK !!!!!!!!!

Witam Ja chodze do Pani Korytowskiej od 6 tygodnia ciazy,(i prywatnie i na fundusz zalezy jak mi termin pasuje)jest bardzo mila,wesola,odpowiada na dreczace pytania,wrecz sama zaproponowala zebysmy z moim facetem spisali pytania,nawet te ktore wydaja sie smieszne.Zostalam wyslana bezproblemowo na wszystkie badania,grupa krwi,tarczyca(szczegolowe),a nawet polecila mi gdzie najlepiej zrobic wymaz zeby przebadali odrazu(poniewaz u nich wiadomo ze przez noc probowki leza),malo tego widziala jak w pierwszych tygodniach ciazy panikowalam z byle powodu to mnie pocieszala,uspokajala i nie kazala czytac nic na temat ciazy itp w internecie zeby sie niepotrzebnie nie ...

Witam
Ja chodze do Pani Korytowskiej od 6 tygodnia ciazy,(i prywatnie i na fundusz zalezy jak mi termin pasuje)jest bardzo mila,wesola,odpowiada na dreczace pytania,wrecz sama zaproponowala zebysmy z moim facetem spisali pytania,nawet te ktore wydaja sie smieszne.Zostalam wyslana bezproblemowo na wszystkie badania,grupa krwi,tarczyca(szczegolowe),a nawet polecila mi gdzie najlepiej zrobic wymaz zeby przebadali odrazu(poniewaz u nich wiadomo ze przez noc probowki leza),malo tego widziala jak w pierwszych tygodniach ciazy panikowalam z byle powodu to mnie pocieszala,uspokajala i nie kazala czytac nic na temat ciazy itp w internecie zeby sie niepotrzebnie nie stresowac.Byla u niej moja babcia ostatnio zapisalam do niej rowniez swoja mame ktora tez jest zadowolona.Mila usmiechnieta I na pewno nie czuc od Pani doktor papierosow i przyjmuje zawsze w fartuchu(wiec nie podzielam zdania przedmowcow).POLECAM

Szczerze odradzam wizyty u P. Korytowskiej. Ma totalny olew na pacjentki

Szczerze odradzam wizyty u P. Korytowskiej. Ma totalny olew na pacjentki

Zdecydowanie odradzam, leczyła mnie na zupełnie coś innego

Zdecydowanie odradzam, leczyła mnie na zupełnie coś innego

Pani doktor prowadzi moją ciąże od 5 tyg. i nie rozumiem tych negatywnych wypowiedzi co do jej osoby!Wizyta zawsze przebiega w dobrej atmosferze, pani dr. szczegółowo odpowiada na moje pytania, bo jak sama na początku powiedziała "w ciąży nie na głupich pytań"

LEKARZ TEN NIE WYKRYŁ POWAŻNEJ CHOROBY U MOJEJ SIOSTRY (NAWET NIE ZLECIŁ ŻADNYCH DODATKOWYCH BADAŃ MIMO POWAŻNYCH OBJAWÓW!!!) PODCZAS GDY INNEMU LEKARZOWI GINEKOLOGOWI WYSTARCZYŁ OBRAZ USG BY SKIEROWAĆ JĄ NA SPECJALISTYCZNE BADANIA GENETYCZNE KTÓRE UJAWNIŁY CHOROBĘ.

Przy pierwszym spotkaniu UDAJE grzeczną i zainteresowaną pacjentem. Potem, gdy już "złapie" pacjenta, okazuje się być niekompetentnym, chyba niedouczonym w swojej specjalizacji, odpychającym lekarzem. Przyjmuje pacjentów bez fartucha i nie wiadomo, czy zachowuje jakiekolwiek standardy higieny. Gabinet piękny, jednak to wszystko. Śmierdzi papierosami.

Bardzo sympatyczna. Rozmowna. Polecam. Zawsze gdy mnie przyjmuje wykonuje komplet badań. Na wyniki badań cytologicznych czeka się podobnie jak w innych gabinetach.

Bardzo sympatyczna. Rozmowna. Polecam.

Pierwsza wizyta, jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. W moim przypadku jestem bardzo zadowolona. Pani doktor była miła, odpowiadała na moje pytania, tłumaczyła chorobę. Na pewno jeszcze wrócę.