dr n. med. Małgorzata Kot

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Pani doktor chyba bardzo chce tylko u sobie prywatnie zabiegi robić, moja mama 51 lat była w poradni, chce w ramach NFZ przejść plastykę górnych powiek, wskazanie od okulisty o problemach z widzeniem, powieka wchodzi już na źrenice i przysłania widzenie bardzo, a co jej Pani doktor powiedziała, że to już z racji wieku więc tylko prywatnie odpłatnie może sobie to zrobić!!!! Ciekawe czy Pani doktor weźmie odpowiedzialność, jakby mama, która musi być mobilna miała jakąś stłuczkę bo nie widzi!!!! Także nie polecam.

Mialam przeprowadzona operacje uszu przez pania Kot. Malzowina jest wygieta na sile do tylu, co doprowadzilo do zaczerwienionej rany ( zmarszczki). Teraz jestem zmuszona zakrywac uszy wlosami gdyz ewidetnie wyglad wskazuje na nieudana operacje- uszy wygladaja jakby byly przyklejone do glowy, rana jest bardzo widoczna. Jestem zrozpaczona rezutatem i bardzo rozczarowana gdyz przed zabiegiem nie znalazlam niepokojacych informacji o tej pani.

bardzo mila, profesjonalna pani dr, operowalam powieki, jestem zadowolona, zabieg byl przeprowadzony szybko i bezbolesnie,polecam

Kilka lat temu mialam przeprowadzona przez pania Kot operacje plastyczna nosa. Efekty sa przerazajace, wygladam bardzo zle, gorzej, niz przed operacja, moj stan psychiczny znacznie sie pogorszyl. Mozna powiedziec, ze mam zrojnowane zycie. Za druga operacja naturalnie pacjent musi zaplacic sam. Moja rada: prosze raczej poszukac znanego chirurga o nieposzlakowanej opinii i niekoniecznie w miejscu zamieszkania i nie patrzec gdzie taniej, bo mozna potem duzo stracic i zalowac...

Miła pani doktor,na pewno kompetentna,ale gdy nie ma efektów,jakich spodziewa się pacjent po ostrzyknięciach to stawiam znak zapytania czy nie zmienić gabinetu.

Serdecznie polecam, walczyłem z trądzikiem dość długo, po jednej konsultacji widzę wyraźną poprawę. Czasami przepłacając możemy zaoszczędzić. Pozdrawiam, Kamil

Pozdrawiam, Kamil

Jako lekarz Pani dr Kot jest ze wszech miar profesjonalistką. Życzę wszystkim kontaktu z takim lekarzem jak Pani dr Kot.

Jako lekarz Pani dr Kot jest ze wszech miar profesjonalistką.
Życzę wszystkim kontaktu z takim lekarzem jak Pani dr Kot.

Pani dr. Malgorzata Kot jest bardzo uprzejma i mila osoba (tak jak twierdza niektorzy zainteresowani)dopoki nie pojawi sie problem- tu rowniez chce podkreslic ze problemem w moim przypadku byl nieodpowiednio przeprowadzony zabieg przez pania doktor, efekt koncowy pozostawia wiele do zyczenia(w moim przypadku byl to zabieg z zakresu chirurgii plastycznej).Ja chcialabym wymazac pania doktor z mojej pamieci ale za kazdym razem gdy przegladam sie w lustrze ogarnia mnie zlosc i bezsilnosc gdyz nie moge naprawic krzywdy ktora mi wyrzadzila. Nie mialam okazji skorzystac z innych uslug(mam na mysli kosmetycznych) tej pani wiec na ten temat opini wydawac nie bede.

Pani doktor jest naprawdę przemiłą i uprzejmą osobą. Poświęciła mi dużo czasu i dodawałą otuchy. Szczerze polecam.

bardzo porfesjonalny i dobry lekarz. kazdego pacjenta traktuje indywidulanie i nie zamienilabym pani doktor na zadnego innego chirurga plast. polecam