dr n. med. Małgorzata Krześniak-Bohdan

Neurolog

Wybitny SPEJALISTA NEUROLOG . W czasie wizyty Pani Doktór cierpliwie wysłuchała moją informację o chorobie , a następnie bardzo szczegółowo mnie przebadała poświęcając mnie jako pacjentowi dużą ilość czasu , tłumacząc szczegółowo chorobę i leczenie. Diagnoza była w 200% właściwa, otrzymałem lekarstwa i zalecenia na dalsze leczenie.. Dziękuję Bardzo Pani Doktór. Polecam Panią Doktór wszystkim pacjentom mającym problemy neurologiczne .

Wybitny SPEJALISTA NEUROLOG . W czasie wizyty Pani Doktór cierpliwie wysłuchała
leczenie.
Dziękuję Bardzo Pani Doktór.
Polecam Panią Doktór wszystkim pacjentom mającym problemy neurologiczne .

Nie polecam. Bogatelizuje problem pacjenta, nie szuka przyczyn dolegliwości jeżeli nie jest to standardowa dolegliwośc, bez empatii. Ze stwierdzeniami ze ludzie ślepi tez żyja. Dodam że mam 30 lat. Właściwie wg niej z każdymi dolegliwościami da się żyć. Kompletne nieporozumienie.

bardzo dobry lekarz wizyta nie w kosmicznych cenach

bardzo dobry lekarz wizyta nie w kosmicznych cenach

Chyba jeden z najlepszych lekarzy z jakimi dotąd się spotkałam, a spotkałam ich już wielu w całej Polsce.

Bardzo dobry lekarz. Po długim poszukiwaniu prawdziwego "fachowca" znalazłam p. Krześniak i uzyskałam u niej naprawdę fachową pomoc. Dziękuję. H.M.

Dziękuję. H.M.

Kompetentna, rzeczowa, wrazliwa na cierpienie drugiego człowieka. Serdecznie polecam takich lekarzy trzeba nam więcej.

nareszcie spotkalem nie tylko lekarza ale Człowieka, sam urok wrażliwa, kompetentna, pełna wdzięku, anioł, Jan Mizerski

SUPER LEKARZ I SUPER CZŁOWIEK KOMPETETNY LEKARZ , SPOKOJNY I CIERPLIWY.POSIADA DAR DOTARCIA DO PACJENTA.

SUPER LEKARZ I SUPER CZŁOWIEK
KOMPETETNY LEKARZ , SPOKOJNY I CIERPLIWY.POSIADA DAR DOTARCIA DO PACJENTA.