lekarz Małgorzata Kubit

Dermatolog, Lekarz medycyny pracy

Niestety nie polecam. Byłam na wizycie (nie prywatnej), diagnoza w ogóle nie była trafiona, w dodatku w gabinecie było ciemno, rolety spuszczone, a Pani Doktor nawet do mnie nie podeszła, tylko patrzyła zza biurka, przeglądając książkę z ilustracjami (nie wiem, jak mozna wystawiać diagnozę nie obejrzawszy pacjenta). Przepisała mi bardzo drogi lek o skrajnych skutkach ubocznych, o których nie poinformowała w trakcie wizyty. Szczerze mówiąc taniej wyszłoby iśc prywatnie. Do tego ilośc poświeconego czasu niewielka (rozmawianie podczas wizyty przez komórkę). Szczerze odradzam.

Bardzo mi pomogła z moją dolegliwością, trafiła z diagnozą i z lekami. Nie czekałam długo na wizytę. Pani okazała się miła. Ja polecam i z tego co słyszałam od znajomych im też pomogła:)

Niesamowicie mila Pani, tłumaczy, poświęca dużo uwagi. Lekarz z powołania :)

Niesamowicie mila Pani, tłumaczy, poświęca dużo uwagi. Lekarz z powołania :)

Korzystałam z usług Pani Kubit w gabinecie dermatologicznym, jak i w Medycynie Pracy. Polecam zdecydowanie! Bardzo miła, zastowosane leczenie w 100% mi pomogło. Wizyta nie była na zasadzie 'wejść i wyjść', wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione. To żadko spotykane, tym bardziej, że były to wizyty w przychodni publicznej.

Nie polecam ... z jej diagnozami zgadza się jedynie jej mąż, z którym prowadzi gabinet.

Bardzo miła pani doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta - trafne diagnozy.Lekarz z powołania

Pani doktor bardzo dokładnie tłumaczy przyczyny i sposób leczenia choroby. Jest bardzo sympatyczną i miłą osobą z odpowiednim podejściem do pacjenta. Bardzo gorąco polecam tego lekarza za podejście i profesjonalizm:)))

Profesjonalne podejście do problemu nie wygórowana cena za wizytę dobre efekty leczenia.

bardzo gorąco polecam:-) pomaga;_) dokładnie opisuje chorobę i przyczynę i sposób leczenia i do tego jest osobą miłą i sympatyczną pozdrawiam krośnianka