mgr Malgorzata Kuczera

Psycholog

2,9
2,6
2,5

Osoba która nie powinna wykonywać żadnego zawodu który wiąże się z kontaktem z ludźmi a co dopiero praca psychologa 100%Nie

Zdecydowanie polecam! Bardzo sie ciesze z dotychczasowych wizyt. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, zyczliwosc i prawda, co nie kazdy jest gotow przyjac... Bardzo dobre spotkania! Zaufanie, stopniowe rozumienie wlasnych emocji i dzialan. Polecam. Tomek

Tomek

Zdecydowanie nie polecam !!!! Brak kompetencji,raczej zaszkodzi niż pomoże. Nie pamięta terminów wizyt, zmienia terminy, źle traktuje pacjenta. Zachowanie tej Pani zmusiło mnie do napisania skargi do NFZ.

Zdecydowanie nie polecam !!!! Brak kompetencji,raczej zaszkodzi niż pomoże.
Nie pamięta terminów wizyt, zmienia terminy, źle traktuje pacjenta.
Zachowanie tej Pani zmusiło mnie do napisania skargi do NFZ.

Pomyłka. Nie polecam. Bardzo dziwna kobieta. Wątpię w jej kompetencje psychologiczne. Myślałem że psycholog da mi coś więcej. Nieprzyjemna.

bardzo polecam Panią magister, byłam na kilku wizytach i na mnie wywarła bardzo pozytywne wrażenie, kompetentna, z doświadczeniem, terapia nie jest prowadzona sztywno - co oceniam na znaczący plus

Sposób prowadzenia terapii specyficzny, na mnie niestety zadziałał negatywnie.

Sposób prowadzenia terapii specyficzny, na mnie niestety zadziałał negatywnie.

Pani nie pojawia się w ustalonym terminie! W moim przypadku zdarzyło się to kilkakrotnie. Jednak zawsze punktualnie kończy, by wyjść na papierosa. Stylu prowadzenia terapii nie oceniam, u mnie na pewno się nie sprawdził, wręcz zaszkodził. Odradzam.

Jest dobrym otwarym psychologiem, czlowiek czuje sie jakby rozmawial z kims z rodziny, czasem zakrecona.