lekarz Małgorzata Kuzimska

Psychiatra

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście. Pani jest bardzo sympatyczna, rozmowna potrafi wysłuchać i doradzić. Doskonały kontakt telefoniczny. Wizyta jest umawiana na konkretny dzień i godzinę. Leki dobrane właściwie. Bardzo serdecznie polecam.

Pani Małgorzata bardzo dobry specjalista,miła,otwarta.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Po prostu,najlepszy lekarz,wspaniała kobieta.Od samej wizyty robi się lepiej,polecam gorąco Panią Doktor;-)Pozdrawiam Beata

Miła Pani doktor która niewiele pomoże. Leki zalecone, brane ale bez skutku. Zmiana lekarza pomogła dopiero

Po trzech wizytach u Pani Doktor jestem w pełni usatysfakcjonowana jej podejściem do mojego problemu oraz skutecznością terapii. Jest osobą życzliwą i starającą się z osobistym zaangażowaniem rozwiązać problem. Polecam nawet tym którzy sceptycznie odnoszą się do młodych psychiatrów.

Pierwsza wizyta była bardzo miła. Potem była rozmowa o chorobie i leki. Nie pomogły. U kolejnego lekarza diagnoza się zmieniła, leki też. I jest znacznie lepiej. Tej Pani doktor nie mogę polecić

Pani Doktor jest ciepłą osobą i kompetentnym psychiatrą. Polecam!!!!

Pani Doktor jest ciepłą osobą i kompetentnym psychiatrą. Polecam!!!!

Bardzo dobry lekarz, polecam ze względu na kompetencje i podejście do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, polecam ze względu na kompetencje i podejście do pacjenta.

Na początku było bardzo miło. Jednak leczenie nie pomogło. I Pani Doktor nie dała sobie rady z poprawką tego co nie wyszło tylko dalej zapisała te same leki. Wizyta u innego lekarza spowodowała zmianę leków i teraz jest dobrze. Pani Doktor jest miła ale... Nie poradziła sobie

bardzo miło wspominam wizytę u tej Pani.Jest młoda,ale się stara i polecam ją zwłaszcza dla osób sceptycznie podchodzących do psychiatrów.Polecam:)

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Diagnoza i sposób leczenia właściwy i skuteczny. Polecam.