dr n. med. Małgorzata Kwiatkowska

Reumatolog, Pediatra, Reumatolog dziecięcy

Polecam Panią doktor z całego serca, fachowość, wnikliwość oraz po prostu duża empatia, pozdrawiam gorąco i polecam wizyty w medipark.

Lekarz z powołania.Oby wszyscy lekarze tacy byli. Poswieca swoj czas w 100% i wszystko dokładnie tłumaczy. Swietne podejscie do dzieci i jest bardzo sympatyczna Pania Doktor :)

Bardzo dobry lekarz. Kompetentna. Bada dokładnie, kompleksowo. Nie zaczyna leczenia od antybiotyków, lecz od nowych leków na bazie składników naturalnych (miód, zioła). Uważnie słucha (naprawdę wszystkiego, każdego niepokoju rodzica), wyciąga wnioski, radzi i uspokaja. Zawsze poświęca dużo czasu (nie woła: "następny", tylko czeka, aż mały pacjent i jego mama/tata/babcia/opiekun, którzy uzyskali odpowiedź na wszystkie pytania sami opuszczą gabinet). Każdy objaw opisuje, jaki jest, jak może się zmienić i jaki lek proponuje. Ma niezwykłe podejście do dzieci, jest sympatyczna i ludzka. Zdecydowanie polecam.

Swietny lekarz z bardzo do brym podejsciem do dzieci:) zarowno miła jak i kompetetntna..kilkakrotnie korzystalam z jej uslug i za kazdym razem leki przepisywane mojemu synkowi byly strzalem w 10:) zawsze chetnie doradzi..polecam!!!

Pierwszy raz w życiu spotkałam tak wspaniałego lekarza.Dziekuję Pani doktor za przywrócenie wiary w służbę zdrowia.A o zdrowaśce pamiętam i polecam Paną Bogu, aby mogła Pani jak najdłużej służyć chorym dzieciom. Wdzięczna mama Asi

Wdzięczna mama Asi

bardzo dobry lekarz,polecam.jestem bardzo zadowolona.

bardzo dobry lekarz,polecam.jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobry lekarz!!Nigdy mnie nie zawiodła i moje dziecko ją lubi.

Bardzo dobry lekarz!!Nigdy mnie nie zawiodła i moje dziecko ją lubi.

nie zna się na chorobie Raynauda, kiedy byłam u niej na wizycie, to wszystko co mi poradziła to noszenie ciepłych rękawiczek, paranoja jakaś! żadnych leków nie zna, jak nie zna się na leczeniu tej choroby, to niech nie bierze za to kasy!

Jedyny lekarz jakiemu z czystym sumieniem oddaję w ręce swoje dziecko i nigdy(od ponad 3 lat) się nie zawiodłam. Bardzo kompetentna, cierpliwa, serdeczna lekarka. Miałam ogromne szczęście trafić na Nią.:-)

Nie ma co komentować.Oby wszyscy lekarze byli tacy jak Pani doktor. Polecam każdemu.