lek. med. Małgorzata Lewicka

Psychiatra

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą, absolwentką ŚUM w Katowicach i studiów podyplomowych z psychoterapii na UJ w Krakowie. Na co dzień pracuję w Oddziale Psychiatrii WSS nr 4 w Bytomiu. Gabinet prywatny prowadzę od 2004r. obecnie w pon. i wt.
Ponad 25-letnie doświadczenie w zawodzie zdobyłam w pracy w szpitalu, w poradniach, w DPS-ie, jako konsultant ZUS i biegły sądowy w przedmiocie uzależnienia od alkoholu.
Potrzebujących pomocy, tych których „beczka na stres” jest pełna… zapraszam

Adam

29.01.2016

Pani doktor z uwagą i cierpliwością wysłuchała moje problemy. Z rzeczowej i bezpośredniej rozmowy dało się wyczuć, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Nawet sama namawiała do stosowania jak najmniejszych dawek leków. Polecam!

08.06.2011

witam, dopadła mnie nieznośna depresja. wybrałam Panią doktor według ocen właśnie na tym portalu. niezwykle ciepłe przyjęcie tak ważne przy tego typu problemie. zaskoczył mnie silny uścisk dłoni przy przywitaniu. w ten sam sposób Pani doktor żegna swoich pacjentów. dla mnie to niecodzienne zachowanie w ...

witam,
dopadła mnie nieznośna depresja. wybrałam Panią doktor według ocen właśnie na tym portalu. niezwykle ciepłe przyjęcie tak ważne przy tego typu problemie. zaskoczył mnie silny uścisk dłoni przy przywitaniu. w ten sam sposób Pani doktor żegna swoich pacjentów. dla mnie to niecodzienne zachowanie w gabinecie lekarskim. w mojej ocenie Pani doktor jest rewelacyjna - ciepły, troskliwy człowiek, który się nie spieszy, wysłuchuje, pomaga i doradza. pozostaje w stałym kontakcie pod telefonem komórkowym w razie "niespodzianek". dokładnie w ten sposób wyobrażałam sobie wizytę u psychiatry.
leki po ok. 1,5 tygodnia zaczęły przynosić ulgę.ceny według porównań są niezwykle umiarkowane.
jeżeli potrzebujecie specjalistycznej pomocy gorąco polecam. pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia.

24.05.2013

Jeśli masz problemy natury emocjonalnej, zgłoś się do Pani Doktor Małgorzaty Lewickiej. Korzystałam z pomocy Pani Doktor.Pomogła mi wyjść na prostą. Rzeczowa, cierpliwa, empatyczna.Wielkie dzięki.Serdecznie pozdrawiam. L.K.

06.09.2012

Witam, przestawałam sobie radzić, było ciężko, coraz gorzej. Poszłam do tej Pani doktor bo mi poleciła koleżanka. Wysłuchała mnie. Powiedziała żeby brać jakieś pastylki. Nie wierzyłam że pomogą ale brałam. Dziś jest dobrze, wróciła radość, radzę sobie a od ponad roku leki nie są mi potrzebne!!! Dziękuję i pozdrawiam Agnieszka

27.09.2011

Zdecydowanie nie polecam, Pani doktor przyjmuje pacjentów chłodno i traktuje jak karę za grzechy, być może jest dobrym psychiatrą ale według mojej oceny nie umie odpowiednio podejść do pacjenta. Lekarz psychiatra powinien być ciepły, być może byłaby taka na prywatnej wizycie... Po rozmowach z innymi jej pacjentami wiem, że nie jestem w swojej ocenie jedyny.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Chorzów"?

św. Pawła 11a

Zjednoczenia 3
Dubois 16
Gliwice
ul. ks. bp. Adriana Włodarskiego 13/2
Chorzów
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
Centrum Psychoterapii "SOBRIETAS"
ulica Powstańców Śląskich 21
Oświęcim
aleja Aleja Legionów 39/2
Bytom
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Ochrony Zdrowia Psychicznego w Rudzie Śląskiej S.C. Tomasz Warakomski - Mariusz Skowron
ulica Niedurnego 50 D
Ruda Śląska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowtnej Przychodnia "AGMED"
ulica Morcinka 15-17
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "SANUS" Sp. z o.o.
ulica Wolności 182
Zabrze
Centrum Medyczne INTER-MED
ulica Krasickiego 14
Będzin
"INTER-MED" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Grabowa 32
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Sp. z o.o.
ulica Korfantego 3
Świętochłowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica
ulica Chrobrego 18
Chorzów
Zakład Opiekuńczo - Leczniczy prowadzony przez Zakon Ojców Kamilianów
ulica Dubiela 10
Zabrze