lek. med.

Małgorzata Lewicka

Psychiatra

Gdzie przyjmuję
place 11

Plac Powstańców Śląskich 1
Chorzów
50,30179118,949923tel. 508 290 361
m.lewicka.psychiatra@gmail.com

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Od 16:00 Do 19:00 Od 16:00 Do 19:00 x x x x x
O mnie

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą, absolwentką ŚUM w Katowicach i studiów podyplomowych z psychoterapii na UJ w Krakowie. Na co dzień pracuję w Oddziale Psychiatrii WSS nr 4 w Bytomiu. Gabinet prywatny prowadzę od 2004r. obecnie w pon. i wt.
Ponad 25-letnie doświadczenie w zawodzie zdobyłam w pracy w szpitalu, w poradniach, w DPS-ie, jako konsultant ZUS i biegły sądowy w przedmiocie uzależnienia od alkoholu.
Potrzebujących pomocy, tych których „beczka na stres” jest pełna… zapraszam

Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.3/5
Kompleksowość podejścia
4.2/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.4/5
Ilość poświęconego czasu
4.6/5
Uprzejmość
4.5/5
Godny polecenia
4.2/5
Średnia:
4.45
11 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Jeśli masz problemy natury emocjonalnej, zgłoś się do Pani Doktor Małgorzaty Lewickiej. Korzystałam z pomocy Pani Doktor.Pomogła mi wyjść na prostą. Rzeczowa, cierpliwa, empatyczna.Wielkie dzięki.Serdecznie pozdrawiam. L.K.

5,0/5

Witam, przestawałam sobie radzić, było ciężko, coraz gorzej. Poszłam do tej Pani doktor bo mi poleciła koleżanka. Wysłuchała mnie. Powiedziała żeby brać jakieś pastylki. Nie wierzyłam że pomogą ale brałam. Dziś jest dobrze, wróciła radość, radzę sobie a od ponad roku leki nie są mi potrzebne!!! Dziękuję i pozdrawiam Agnieszka

2,7/5

Zdecydowanie nie polecam, Pani doktor przyjmuje pacjentów chłodno i traktuje jak karę za grzechy, być może jest dobrym psychiatrą ale według mojej oceny nie umie odpowiednio podejść do pacjenta. Lekarz psychiatra powinien być ciepły, być może byłaby taka na prywatnej wizycie... Po rozmowach z innymi jej pacjentami wiem, że nie jestem w swojej ocenie jedyny.

5,0/5

witam, dopadła mnie nieznośna depresja. wybrałam Panią doktor według ocen właśnie na tym portalu. niezwykle ciepłe przyjęcie tak ważne przy tego typu problemie. zaskoczył mnie silny uścisk dłoni przy przywitaniu. w ten sam sposób Pani doktor żegna swoich pacjentów. dla mnie to niecodzienne zachowanie w gabinecie lekarskim. w mojej ocenie Pani doktor jest rewelacyjna - ciepły, troskliwy człowiek, który się nie spieszy, wysłuchuje, pomaga i doradza. pozostaje w stałym kontakcie pod telefonem komórkowym w razie "niespodzianek". dokładnie w ten sposób wyobrażałam sobie wizytę u psychiatry. leki po ok. 1,5 tygodnia zaczęły przynosić ulgę.ceny według porównań są niezwykle umiarkowane. jeżeli potrzebujecie specjalistycznej pomocy gorąco polecam. pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia.

5,0/5

Pani doktor bardzo dobre ma podejście do pacjenta, jest skuteczna w swoim działaniu, już wiele mi pomogła i skutecznie wyleczyła, zdecydowanie polecam!

4,7/5

Bardzo zrównoważona i budząca zaufanie pacjenta. Pomogła bliskiej mi osobie. Poleciłam znajomym szukającym pomocy psychiatry - osoby te były zadowolone z prowadzonego leczenia. Cierpliwa i ciepła w stosunku do pacjętów. Poleceam

5,0/5

pani doktor jest bardzo uprzejma, profesjonalnie podchodzi do problemu; nie mam zastrzeżeń co do metod leczenia ani środków farmakologicznych przepisywanych przez tą panią. dzięki jej leczeniu człowiek potrafi normalnie funkcjonować na co dzień . Poleciłabym ta panią każdej osobie potrzebującej fachowej pomocy.

5,0/5

Pani doktor Lewicka jest bardzo uprzejmym, spokojnym, opanowanym i kompetentnym lekarzem. Wcześniej byłam pacjentką dwóch innych lekarzy tej dziedziny, ale ich podejście do pacjenta w żaden sposób nie da się porównać z wizytami u pani Lewickiej. Polecam każdemu, kto ma problemy i szuka pomocy. Beata

4,5/5

Moja opinia jest całkowicie odmienna. Zaordynowane przez panią doktor leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty. Poleciłam już zarówno w rodzinie (moje skłoności do depresji najprawdopodobniej odziedziczyłam), jak i znajomej - i też są zadowoleni. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka kultura osobista i szacunek dla pacjenta - tak rzadkie wśród lekarzy, nawet przyjmujących prywatnie!

2,7/5

Niepolecam , ma okeślone leki które stosuje schematycznie.

3,5/5

Bardzo miła pani doktor, ale w poważnych jednostkach corobowych nie polecam.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat