lekarz Małgorzata Lindner

Laryngolog

2,6
2,6

Dramat. Nie polecam tego lekarza. Dr Lindner jest opryskliwa i niemiła. Na wizycie z dzieckiem zero empatii. Nie ostrzegała co będzie w danym momencie robić i podnosiła głos dlaczego dziecko się wzdryga kiedy bez ostrzeżenia wkładała mu różne narzędzia do ucha, przyciskając jego głowę do fotela. Na koniec pochwaliłam dziecko że sobie świetnie poradziło i jest dzielne, na co pani doktor parsknęła. Super podejście. Chyba nie powinna mieć pani kontaktu z dziećmi. Dodatkowo pani doktor potwornie trzęsły się ręce. Może powinna pani zakończyć już karierę. Jesli chodzi o wiedzę to też już raczej nieaktualna bo z drugim dzieckiem, które w wieku 3 lat nie mówi pani doktor powiedziała że mam go zostawić w spokoju bo ma jeszcze czas na naukę. Miesiąc później diagnoza, dziecko w spektrum autyzmu. Leczenie logopedycznej na cito. Na obu wizytach pani dr która jest laryngologiem nie zajrzała dzieciom do gardła aby sprawdzić migdały co wydaje mi się podstawowym badaniem kontrolnym. Nie omieszkam umieścić opinii na temat dr Lindner w każdym możliwym miejscu.

Odradzam lekarza. Uważam, że nie posiada wystarczającej wiedzy, nie powinna prowadzić tego gabinetu. Zbagatelizowała problem. Przyszłam do niej z bólem ucha, gardła i ropniami, stwierdziła, że wydaje mi się, że coś mnie boli. Zapisała mi leki, które brałam przez 10 dni i zero poprawy. Po kilku dniach poszłam do innego lekarza i muszę mieć usunięte migdały. Jak laryngolog mógł przeoczyć taki problem. Nie polecam tej pani.

Bardzo nieprzyjemna i niemiła Pani. Odmówiła przyjęcia wizyty, ponieważ system eWUŚ nie potwierdzał moich świadczeń zdrowotnych, co wynikało z powodu podjęcia pracy przeze mnie w okresie wakacyjnym, a jestem studentką dzienną. Pani doktor nie zaproponowała wypisania oświadczenia o ubezpieczeniu, choć na dodatek posiadałam przy sobie ważną legitymacje emeryta/rencisty, ponieważ pobieram rentę rodzinną, co w 100% potwierdza moje ubezpieczenie. Opryskliwa i wredna osoba. Nie polecam.

Byłem u wielu lekarzy i dopiero pani doktor Małgorzata mnie skierowała do szpitala gdzie mnie wyleczyli

Lekarka bardzo miła,fajne podejscie do dziecka.Bez żadnego problemu zostaliśmy przyjeci.Polecam i napewno jeśli będe chory lub moje dziecko to pojade tylko do dr.Lindner.

Bardzo nieuprzejma,wręcz wredna osoba.Nie przyjmie pacjenta nawet gdy ma pusty gabinet i poczekalnię.Odradzam tego lekarza

Lekarka nie miła, opryskliwa, nie potrafi powiedzieć co dolega pacjentowi, bardzo nie przyjemna, nie polecam.!!!

miałem okropny ból ucha, przed lekarką jeszcze 2 godziny przyjęć, 2 pacjentów na korytarzu, a ona mnie nie przyjmie, bo nie. Mam sam sobie poszukać gdzie mnie przyjmą. Strasznie nieuprzejma, ale widać trzeba by było prywatnie iść odrazu inna rozmowa. Tyle, że jak mnie nie stać to co? Mam się męczyć i czekać jakieś 2 tyg na wolny termin.

w sobotnie(andrzejki) popołudnie moją trzyletnią córkę rozbolało ucho,Pani doktor nie miała problemu i przyjeła nas od zaraz.Fachowa i kompetentna osoba,goda polecenia :)

Problem miałam w sumie banalny, ale z wizyt jestem zadowolona, lekarka miła, sympatyczna i nie zdziera, za 3 prywatne wizyty zapłaciłam łącznie tylko 70zł (płatne na końcu leczenia). Polecam:)