lekarz Małgorzata Loroch

Pani Małgorzata Loroch interesuje się nie tylko moimi problemami ginekologicznymi, ale ogólnie moim zdrowiem.. Jest kompetentna i sympatyczna. Wizyty zawsze przebiegają planowo i sprawnie. Polecam serdecznie.

Polecam serdecznie.

albo trafiłam na zły dzień,albo takie jest podejście tej pani do leczenia. Nie pytając w jakiej sprawie przychodzę zaczęła reklamować swoje usługi i badania które wykonuje. Zbyła mnie bez badania,gdy okazało się że przychodzę z problemem intymnym,wykluczyła infekcje bez badania,wmówiła mi że skoro dzień wcześniej aplikowałam lek w globulkach to badanie będzie niemiarodajne. Jestem rozczarowana,bo zostałam z problem,który jak się okazało nie był zbyt trudny do zdiagnozowania.

Jestem zachwycona fachowym podejściem Pani doktor. Pierwszy lekarz który w trakcie każdej wizyty bada piersi! Nigdy nie czuję że Pani doktor się spieszy....

Byłam pacjentka u dr Loroch i szczerze to średnio byłam zadowolona. Doktor za każdym razem nawet przy wpisywaniu danych na USG pyta o imię, nazwisko itp który tydzień ciąży. Miałam wrażenie, że badania robi w sposób mechaniczny, często nieobecny. Roztargniona, wystawiła mi źle zwolnienie lekarskie z niepoprawna datą. Musiałam się do niej wracać od księgowej, by poprawiła. Badania robi szybko, spieszac się, a kasuje nie mało. Mało tego raz mnie oskarżyła, że nie zapłaciłam jej za wizytę, ale miałam od niej paragon i pokazałam, to wytłumaczyła się, że pomyliła pacjentki. Wizyty planowane u niej to jakaś masakra godz ze znakiem ? Myślałam się upewnić przed dniem wizyty na którą jestem umówiona z dr. Ciągle kazała mi robić badania za 100 zł na bakteria i jakieś grzybki z pochwy. Z 500 zł na te badania poszły jak nic, plus każda jej wizytą 140 zł prywatnie. W ciąży wystartowalam z wagą 55 kilo i w 20 tygodniu moja waga wzrosła do 69 to wręcz mnie ochrzanila, że powinnam tyc pół kilo na tydzień i że mam jakaś dietę wprowadzać. A ja po prostu jadłam to na co miałam ochotę. Teraz chodzę do dr Doroty Piwowarskiej z Żar. Ginekolog godny polecenia, zawsze uśmiechnięta, nie wygląda na wiecznie zmęczona życiem. Kompetentna, wszystko wytłumaczy, nie czepia się wagi. Pamięta mnie i moje wizyty, wie kim jestem pomimo, że nie prowadziła mojej ciąży od samego początku. Nie wciska mi jakiś płatnych badań na wymazy z pochwy. Raz teraz robiłam na paciorkowca, ale to do porodu potrzebne. Że zwolnienia i lekarskimi jest ok daje na miesiąc. A Loroch na 2 tygodnie i yrzeba było biegac przedłużać. Przeprowadzilam się do Żar i akurat nie wiedziałam, że w tak małym mieście spotkam na taką dobrą lekarke.

Tak sobie czytam wasze opinie i zastanawiam sie skad one sie wziely ? U Pani Malgorzaty bylam pierwszy raz w zeszlym miesiacu i juz jestem umowiona na nastepna wizyte . Wizyta przebiegla fachowo , uzyskalam wyczerpujace pytania na moje odpowiedzi , nie odczulam aby doktor sie gdziekolwiek spieszyla , wrecz przeciwnie . Mila usmiechnieta kobieta. Co dla mnie bylo wazne nie czulam sie w ogole skrepowana kiedy nie wiedzialam jak sie zachowac (ubrac , rozebrac ) , doktor wszystko tlumaczyla.

Witam wszystkie Panie :) Nie jest to akt zemsty na Pani Loroch, ale muszę wyrazić swoje rozczarowanie i rozgoryczenie. Już tłumacze, jestem pacjentką Pani Lochor już od jakiś 3 lat w ramach NFZ i do tej pory nie mogłam powiedzieć złego słowa i każdej koleżance zachwalałam Panią Loroch ale ostatnie rewolucje w moim życiu przekonały mnie do tego jaka Pani Loroch jest na prawdę. Dowiadując się że jestem w ciąży byłam spokojna, bo mam lekarza i na pewno w tak odmiennym stanie przyjmie swoją pacjentkę - a tu kuku :/ ...

Witam wszystkie Panie :)
Nie jest to akt zemsty na Pani Loroch, ale muszę wyrazić swoje rozczarowanie i rozgoryczenie. Już tłumacze, jestem pacjentką Pani Lochor już od jakiś 3 lat w ramach NFZ i do tej pory nie mogłam powiedzieć złego słowa i każdej koleżance zachwalałam Panią Loroch ale ostatnie rewolucje w moim życiu przekonały mnie do tego jaka Pani Loroch jest na prawdę. Dowiadując się że jestem w ciąży byłam spokojna, bo mam lekarza i na pewno w tak odmiennym stanie przyjmie swoją pacjentkę - a tu kuku :/ Nie dość że była nie przyjemna, to jeszcze z wielkim oburzeniem miała pretensje po co ja do niej przyszłam. No jakaś masakra. I do tego kazała mi poszukać innego lekarza. I mówi proszę się zarejestrować i czekać. No oki normalnie bym tak zrobiła, ale do końca roku nie ma do niej miejsc. No i co teraz ?? Siedź i płacz kobieto w ciąży. Nie noo wyjście jest - nabić portfel Lorochowej i przyjść prywatnie heheh żal bardzo się zawiodłam.

Nie polecam, byłam na wizycie refundowanej przez NFZ, to było najszybsze badanie jakie miałam ( a młódką nie jestem), śpieszy się , nie słucha. Jestem rozczarowana.

Ogólnie nie polecam.. Leczyłam się u Pani doktor około 2 lat. Przez ten czas miałam wrażenie że Pani doktor mnie w ogóle nie słucha. Gdy mówiłam o moich objawach sądziła, że "to niemożliwe"... Pewne badanie musiałam powtarzać przez błąd Pani doktor i przez to kolejne 1,5msc niepewności. I to wszystko w ramach wizyt prywatnych.. Po konsultacji u innego lekarza okazało się, że nie jajeczkuję. Teraz w końcu zaczęłam leczenie. Lepiej późno niż wcale. Ale jedno jest pewne- do Pani doktor nie wrócę.

Pani Małgorzata jest świetna ! Bardzo sympatyczna, nie pozwala, żeby była stresująca atmosfera. Do tego kompetentna, dobrze doradzi w każdej sytuacji i martwi się razem z pacjentką. Baaardzo polecam !

Pani doktor prowadzi moją ciążę. Faktycznie jest roztargniona, natomiast chodziłam do wielu lekarzy i rzaden nie był tak zaangażowany i zainteresowany moim stanem zdrowia jak pani doktor. Zaleca dużo badań (mam porównanie ponieważ nie jest to moja pierwsza ciąża). Dla mnie jest to przejaw troski o nie pominięcie czegoś ważnego a istotnego dla rozwoju dziecka. I jeszcze jedna sprawa: jednorazowe kapcie i spódniczki, może to głupie ale badanie jest wtedy łatwiejsze.