Niestety nie dotarlem do pani doktor bo moja umówiona wizyta niestety nie istniala ! Jak dzwonilem do przychodni to okazalo sie ze pani doktor przyjmuje tylko do 15 a ja mialrm wizyte na 17:20 a poza tym nie umawiają za posrednictwem rankinglekarzy.pl i cale szczescie ze zadzwonilem wczesniej zeby potwierdzic bo oberwało sie tylko przez sluchawke pani ktora odebrala a jakbym dotarł na miejsce to dopiero bym sie wku....ODRADZAM RANKING LEKARZY a dokladnie umawianie sie na wizyty jezeli ktos nie chce sie denerwowac a do pani doktor napewno sie umówie ale telefonicznie a nie przez jakis FAŁSZYWY PORTAL !!!

Niemiła, patrzy przez pryzmat uprzedzeń na chorego, niepełnosprawnego, cierpiącego człowieka. Nie potrafi, a nawet nie chce próbować na podstawie objawów dermatologicznych zdiagnozować choroby układowej, jak zresztą większość warszawskich dermatologów przyjmujących prywatnie , z którymi zetknęłam się, próbując leczyć bardzo chorą, niepełnosprawną córkę.Nie wysila się, przynajmniej dla nas nie wysiliła się, widać było posługiwanie się stereotypami. Potrafi dyskryminować niepełnosprawnych i ich bliskich, potrafi podnosić głos bez powodu, nie lubi pytań, potrafi reagować agresją i barkiem delikatności na widok kalectwa, to już wiem, niestety, na naszym przykładzie.

Trzeba długo czekać na wizytę (warto) ale Panie na recepcji jak mają możliwość dopisują wcześniej a nawet bez zapisu jak się zapyta dr Łukomską to przyjmuje. Moja córeczka ją uwielbia. Podczas biopsji tak ją lekarka zagadała, ze mała ciągle się śmiała i nic nie czuła. POLECAM POLECAM POLECAM!!!

cudowna pani doktor jest bardzo kompetentna ,uprzejma wspanialy kontakt z dzieckiem ,tlumaczy chorobe sposob leczena naprawde godna polecena cudowna doktor zeby wszyscy lekarze byli jak doktor łukomska byloby super

Pani doktor ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, spokojnie podchodzi do leczenia, wszystko dokładnie objaśnia (jak postępować,jak podawać leki,czego unikać), odpowiada na wszystkie pytania. Zdecydowanie polecam jako dobrego dermatologa ze znajomością tematu alergii (nie tylko dziecięcego).

Polecam, bardzo kompetentna, skuteczna i uprzejma Pani.

Polecam, bardzo kompetentna, skuteczna i uprzejma Pani.

lecze sie na łuszczyce bardzo polecam miła, doswiadczona Pani doktor

lecze sie na łuszczyce bardzo polecam miła, doswiadczona Pani doktor

Wspaniały człowiek i lekarz. Duże doświadczenie w leczeniu alergii i problemów skórnych. Świetny kontakt z dziećmi.