lekarz Małgorzata Łukomska

Ginekolog, Ginekolog położnik

2,9

Zawsze daleka byłam od wydawania opinii o ludziach, w myśl zasady,że każdy może mieć gorszy dzień. Ale tę kobietę spotkałam kilka razy- w przychodni i szpitalu. Niemiła i nieuprzejma to mało powiedziane. W trakcie wizyty pisała sms-a, gdy zapytałam ją o skutki uboczne leków, które mi przepisała, zaczęła prawie krzyczeć, żebym przeczytała sobie ulotkę. Niczego nie tłumaczy, przerywa w pół zdania, nie słucha i nie chce słuchać, traktowała mnie z wyższością, mówiła podniesionym tonem, nie dała dojść do słowa. Dużo o niej mówi to, że nie ma do niej kolejek. Z całego serca nie polecam.

Pani Doktor Łukomska jest lekarzem zdecydowanie godnym polecenia. Świetnie prowadzi ciążę. Stwierdzam że opinie negatywne o Pani Doktor piszą "lalunie" ... Bolesne badanie? To może piorkiem ma smyrac i podawać kawę i ciasteczka na wejście? Śmieszne..

Pani Doktor Łukomska prowadziła moje 2 ciąże mam 2 śliczne dziewczynki także nie przesadzajcie, a czego oczekujecie od lekarza że będzie z wami pół dnia rozprawiał o waszej ciąży konkretnie i na temat .Dziękuję Pani Doktor jest Pani świetnym fachowcem.

nie , nie i jeszcze raz NIE!!! prowdzila moja ciaze do momentu w ktorym przepisane leki okazaly sie nie podawane od 16 lat!!! gdy poszlam do innego lekarza powiedzial mi " odsta szybko to gowno dopoki dziecku nie zaszkodzilo" i dzieki temu mam zdrowe dziecko a Pani doktor dalej przujmuje pacjentki i mam nadzieje ze zadna nie bedzie miala przez to problemow!

U Pani doktor znalazłam się z powodu ostrych bólów jajników, przez które nie mogłam się ruszyć. Już w poczekalni zdziwiło mnie to że kolejki właściwie nie ma, a ja jestem jedyną chętną osobą. W gabinecie lekarka tylko odburknęła na moje dzień dobry. Non stop na mnie krzyczała bez powodu i ironicznie się uśmiechała. Badanie było strasznie bolesne (wtedy byłam jeszcze dziewicą o czym powiedziałam lekarce - każda kobieta wie jak wygląda badanie ginekologiczne u dziewic). Pani "dr" robiła badanie dosłownie "na chama" przez cały czas wrzeszcząc i grożąc że mnie wyrzuci z gabinetu. W końcu powiedziała że nic tam nie ma odsyłając mnie z kwitkiem. Dzięki niej wylądowałam na izbie przyjęć. Dziewczyny. Jeśli macie wybór lekarza - omijajcie tę wredną babę szerokim łukiem. Jestem pewna że te wszystkie przychylne komentarze to głosy znajomych lekarki, bo naprawdę nie znam osoby która byłaby z niej zadowolona.

Nie polecam nikomu. Kobieta nieuprzejma, gburowata, rozladowuje soje emocje na pacjentkach. kilkakrotnie zdarzylo sie, ze na mnie nakrzyczala a to za wyniki badan a to ze niepotrzebnie przyszlam na wizyte... na pacjentke poswieca 10 minut, w trakcie wizyty wykonuje i odbiera telefony. badania przeprowadza bardzo bolesnie, nie udziela zadnych informacji sama z siebie a zapytana o cokolwiek odpowiada z wielka pretensja i laska... dla niej zawsze "to wszystko jest normalne", "nic pani na to nie poradze" i "widac tak musi teraz byc"... prowadze u niej ciaze i zaluje ze juz po pierwszej wizycie nie zmienilam lekarza chociaz bardzo mnie korcilo, jednak pomyslalam ze nie moze byc taka zla i ze moze tylo ma taki dzien, jak bardzo sie wtedy pomylilam. Jeszcze raz Nie Polecam NIKOMU

Kobieta po prostu minęła się z powołaniem!!!!!!!!!!!!! Jest okropna i nikomu jej nie polecam!!!!! Na USG absolutnie się nie zna i nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania!!!!! Zal że mamy takich lekarzy w Białej. Ona tylko wie jak kase ciągnąć!!!!!!

to naprawde okropna baba, jeszcze nigdy nie spotkałam sie z takim odazajacym lekarzem!!! nic kompletnie nie potrafi ,nie zna sie na usg wiec wysla do innych lekarzy jak ma byc z ciaza dobrze to bedzie bo ona nic nie pomoze ,dostala od nas tyle kasy w ciagu kilku miesiecy ciazy a nic nie pomogla tylko wzywala na wizyty wiec jakies 1500 wyciagnela przez ciaze ,za te pieniadze to mozna w Białymstoku urodzic i dostac znieczulenie np u arciszewskich. nie byla podczas porodu chociaz obiecala zreszta nie tylko nas oszukala, rozmawialam z innymi dziewczynami to wszystkie mialy o niej złe zdanie. Baba koszmar z najgorszych kozmarów jej badanie to jakas patologia żaden lekarz mnie tak nigdy nie przebadał jak ona te jej łapy to do szpadla sie nadaja. Jak juz chcecie rodzic koniecnie w bialej i miec jakas lepsza opieke to oczywiscie do Kisiela on sie swoimi pacjentkami opiekuje dobrze , doktor Daniluk ,Luterek oni najbardziej dbaja o swoje pacjetki. ale nie radze nikomu tu rodzic to jest koszmar nikt o ciebie nie dba kompletnie a poza tym gdybym wczesniej wiedziala ze na tym oddziale umarla dziewczyna bo oleli jej sygnaly że zle sie czuje nie poszlabym w zyciu na ten odzial, sprawdzcie Anna Malinowska ,duzo osob wie jak bylo ale oni to zatuszowali a tak naprawde sa odpowiedzialni za jej smierc, dziweczyna umarla z dzieckiem w brzuchu .a co do lukomskiej to najgorszy lekarz ginekolog jakiego znam ani leczyc ani prowadzic ciaze bo tylko o kase jej chodzi. nikt mnie tak nie oszual jak ta baba obiecala byc przy porodzie i co? olala sobie bo przeciez nie rodzi sie codziennie to co ie bedzie prejmowala. odradzam porod w bialej nawet po cesarce widzialam dziewczyny to gorzej im te brzuchy pozaszywali niz naszym matkom 20 30 lat temu. wspolczuje przezyc z ta kobieta jak ktoras sie na to zdecyduje ale wasz wolny wybor .

Bardzo miła. Super zaangażowana w prowadzenie ciąży.

Bardzo miła. Super zaangażowana w prowadzenie ciąży.

osoba calkowicie bez powołania, niemiła, niedelikatna, nie wzbudza zaufania pacjenta. a bedac lekarzem o takiej specjalizacji trzeba miec szczegolne predyspozycje