dr Małgorzata Łysiak-Seichter

Ortodonta

Ponad rok jeździłam regularnie na wizyty z córką do Pani doktor. Jesteśmy bardzo zadowolone. Z taką uprzejmością i cierpliwością w stosunku do wystraszonego i zdenerwowanego (po wizytach u innych specjalistów) dziecka, jeszcze się nie spotkałam. Po dwóch wizytach dziecko samo już wchodziło do gabinetu, a ja czekałam na zewnątrz :) Polecam całym sercem!

Poszłam z córką po poradę i otrzymalam informację że porada kosztuje 50 zł.Lekarka od razu jednak zrobila rtg całego uzębienia i wydała opinię że musi być aparat za 2000 Zł a za wizytę skasowała 150 zł. To się w głowie nie mieści ile trzeba mieć pieniędzy w tym kraju żeby utrzymywać dentystów i ortodontów

Niestety nie polecam, zęby się wykrzywiły już kilka tygodni po zdjęciu aparatu mimo zaleceń lekarza

Jestem bardzo zadowolona z leczenia mojego syna

Jestem bardzo zadowolona z leczenia mojego syna