dr n. med. Małgorzata Majewska-Paradowska

Protetyk

Bardzo uprzejma pani doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza. Oby więcej takich specjalistów. Wtedy każdy na wizycie czułby się komfortowo.

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, co przekłada się na mniejszy stres w trakcie zabiegu. Bardzo polecam - szczególnie osobom, które boją się dentysty.

Moge polecić, jest bardzo dobrą Dr stomatolog w Lublinie, bylem ostatnio,bardzo miła obsługa w prywatnym gabinecie i niedrogo :)

Moge polecić,

Centrum ALDENT jest w pełni przystosowane rowniez do dzieci-stosuja znieczulenie komputerowe, starają się, aby leczenie przebiegało wesoło, bezbolesnie i było pozytywnie zapamiętane, było naprawdę w porządku. To bardzo nowoczesny gabinet,:)

było naprawdę w porządku. To bardzo nowoczesny gabinet,:)

Bardzo fajne miejsce, zwłaszcza dla dzieci. Miła atmosfera, spokój i cierpliwość nawet do ruchliwego pacjenta. Skuteczne metody przeciwdziałania próchnicy mleczaków (choć nie tylko) no i bez bólu.

Jeśli chodzi o implanty to zdecydowanie Aldent jest na pierwszym miejscu w wielu rankingach i nie bez powodu - super podejście, szybkie leczenie i jakość usług, obsługi wogole całość extra.

Dobry lekarz stomatolog, warto zainwestować trochę więcej pieniędzy i udać się do tego gabinetu, naprawdę warto obsługa pierwsza klasa, zostałem poinformowany krok po kroku o planowanym zabiegu, jestem zadowolony.

Wszystko już chyba zostało napisane, dobrzy fachowcy. Pani Małgorzata jest osobą kompetentną i bardzo miłą z odpowiedni podejściem do dzieciaków. Poza tym gabinet jest bardzo nowoczesny to kolejny plus, jest to miejsce godne polecenia.

Pani dr Paradowska to bardzo dobry stomatolog dziecięcy, odkąd chodzimy do tego gabinetu z synem wizyty są mniej stresując zarówno dla niego, jak i dla nas rodziców. Aldent oferuje kompleksowe usług to duży plus.

Jako stały pacjent, polecam ten gabinet stomatologiczny. Panuje tam nie tylko miła atmosfera, ale dentyści są kompetentni i służą radą. Miałem tam wyleczone ubytki, usuwałem też kamień nazębny.