Małgorzata Markowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Najlepsze stomatolog jakiego spotkałem. Moje dzieci, dzisiaj pełnoletnie już nadal co jakiś czas zaglądają do Pani Małgosi i siadają na fotel (tego im zazdroszczę). poszliśmy pierwszy raz jak tylko pojawiły sie pierwszę ząbki zęby u dzieci. POLECAM, POLECAM, POLECAM

POLECAM, POLECAM, POLECAM

Nie mam zwyczaju uczestniczyć w takich forach, ale jako, że trafiłam przez przypadek na tę stronę i jestem zszokowana niesprawiedliwością poprzedniej "opinii" dodam swoją. Jestem mamą trójki dzieci, Pani Doktor leczy nas od 1995 roku, (najstarsze dziecko jest już dorosłe i przeszło pod opiekę męża Pani Doktor). Nie mam słów, które wyrazić by mogły jakim spaniałym, profesjonalnym i doświadczonym lekarzem jest p. Markowska!!! Wkładanie w usta p. Doktor zdania, że "zębów mlecznych się nie leczy" jest po prostu podłe!!! Zresztą potwierdza to tylko moją opinię, że sens takich portali i rzetelność głoszonych w nich opinii jest zerowa, jakąż bowiem wagę będzie miała opinia i merytoryczna ocena wiedzy Profesora Politechniki czy Akademii Medycznej wygłaszana przez ucznia np. trzeciej klasy szkoły podstawowej??? nawet tej najlepszej (oczywiście według opinii rodziców...). Ja jestem inżynierem i nie jestem ciekawa "merytorycznej opinii i oceny" tej matki na temat moich błędów i niewiedzy dotyczących konstrukcji, naprężeń i stali użytej do budowy projektowanego prze zemnie wiaduktu, oczywiście tak długo, jak nie wykaże się wiedzą i wykształceniem przynajmniej takim jak moje... Reasumując, Pani Małgosiu (jeśli mogę tak zwrócić się do Pani), jeśli przeczyta Pani poprzedni wpis proszę się, (mimo, że na pewno Panią zaboli), nie przejmować się. Ja i setki Pani pacjentów doceniamy Pani wiedzę, fachowość, doświadczenie i rzetelność, darzymy Panią zaufaniem i pozostaniemy Pani wdzięcznymi i wiernymi pacjentami. A tak na marginesie ciekawa jestem czy ta pani miała by odwagę powtórzyć te swoje insynuacje nie jako "anonim", ale z imienia i nazwiska ??? jakoś wątpię...

Mój syn jako przedszkolak odwiedzał gabinet Pani Doktor. Do wizyty zachęciła mnie opinia mojej siostry, której syn również tam leczył zęby. Moje dziecko miało dość zaawansowaną próchnicę w sumie zaatakowanych było 8 zębów czwórki i piątki na górze i na dole. Do Pani Doktor chodziliśmy jakieś 1,5 roku. Byłam spokojna, sądząc, że zęby mojego dziecka są pod opieką specjalisty. Wizyty były bezstresowe dla dziecka, zwykle syn siadał na fotelu, Pani Doktor coś tam w ząbkach poskrobała narzędziem, wiertła może użyła jeden raz przez kilka sekund. Dziecko było zadowolone, bo nie odczuwało bólu, na koniec dostawało drobny upominek. Gdyby mnie ktoś teraz zapytał, na czym polegało leczenie, nie umiałabym odpowiedzieć. Dopiero po jakimś czasie zdałam sobie sprawę, że w gabinecie Pani Doktor prawie nie używa się wiertła! Więc na czym polega leczenie, naprawdę nie wiem... Nasz koszmar rozpoczął się po jakimś 1,5 roku od rozpoczęcia leczenia. Dziecko zaczęło dosłownie wyć z powodu bólu zębów. Pamiętam, jak podałam środek przeciwbólowy dziecku i zadzwoniłam do Pani Doktor. Na wizytę przyjechał w zastępstwie mąż Pani Stomatolog ( też dentysta), zerknął do buzi i nic nie zrobił !!!. Dziecko nie płakało już uspokojone lekiem. Po kilku dniach dziecko znowu płakało z bólu. Zdenerwowana do maksimum pojechałam do Gdańska Wrzeszcza na pogotowie stomatologiczne. Tam w ruch w końcu poszło wiertło i ząb został wyleczony. Dziecko się sporo nacierpiało, nie przeczę. Wszystkie zęby wyleczyliśmy po kolei w innym gabinecie. Zajęło to sporo czasu.Nie muszę chyba dodawać, że dwa czy trzy zęby zaczęły boleć w małym odstępie czasu. Gdy u innej dentystki powiedziałam, że dziecko było pod opieką stomatologa, lekarka popatrzyła na mnie jak na WARIATKĘ i krzyknęła "Ależ tu nic nie było robione!!!". I tak oto chodząc przez 1.5 roku do doktor Markowskiej mój syn doczekał się większych dziur, bólu i cierpienia. Do dzisiaj nie wiem, dlaczego Pani Doktor nie leczy zębów. Polecam ten gabinet tylko dzieciom, które mają zdrowe zęby, te z chorymi, niech to miejsce omijają szerokim łukiem. Moja siostra, po moich przygodach, poszła z dzieckiem do innego dentysty i tam się okazało, że dziecko ma 3 dziurki do leczenia. Dr Markowska tego nie zauważyła albo raczej nie chciała zauważyć. W jej gabinecie nie słychać płaczu, nie słychać wiertła i nie leczy się chorych zębów. Kto ma ochotę, niechaj sprawdza....... Ja nie polecam. Sama Pani Doktor jest przesympatyczna, ale nie o to przecież chodzi.

Mój syn był pacjentem Pani Doktor w wieku przedszkolnym. Co do podejścia do małego pacjenta - bardzo dobre, dziecko rzeczywiście nie bało się wizyt, Pani była zawsze miła i wyjaśniała wszystko. Niestety co do kompetencji i poszerzania wiedzy medycznej nie mam dobrego zdania. Rodzinnie mamy słabe zęby więc niestety były problemy. Syn miał próchnicę ale Pani Doktor orzekła że mlecznych zebów się nie leczy, co nie jest zgodne z aktualnymi standardami leczenia u dzieci. Próchnica przerzuciła się na inne zęby, leczenie ograniczone było do rozwiercenia synowi piątki tak że dziąsło ...

Mój syn był pacjentem Pani Doktor w wieku przedszkolnym.
Niestety co do kompetencji i poszerzania wiedzy medycznej nie mam dobrego zdania. Rodzinnie mamy słabe zęby więc niestety były problemy. Syn miał próchnicę ale Pani Doktor orzekła że mlecznych zebów się nie leczy, co nie jest zgodne z aktualnymi standardami leczenia u dzieci. Próchnica przerzuciła się na inne zęby, leczenie ograniczone było do rozwiercenia synowi piątki tak że dziąsło zaczęło wrastać do wielkiej dziury w zębie. Syn zaczął mieć problemy z jedzeniem - przy gryzieniu przygryzał boleśnie dziąsło. Na kolejnej wizycie wrośnięte dziąsło zostało wycięte - nie wspomnę jak było to bolesne i stresujące dla dziecka. Już nie szedł do gabinetu z chęcią. Problemu to jednak nie rozwiązało, bo dziąsło dalej wrastało. Jako antidotum padła propozycja usunięcia pięciolatkowi rozwierconej piątki... P
onieważ do Pani Doktor trafiliśmy z polecenia koleżanki, z polecenia tej samem koleżanki (której syn rok młodszy od mojego niestety dotrwał do wyrwania i stracił zęba)trafiłam do innego gabinetu - zęba udało się uratować, został fachowo zaplombowany i służył synowi jeszcze kolejne 4 lata. Inne zęby zaatakowane próchnicą też zostały "odratowane" niestety wyrzynające się w tym samym czasie szóstki już "chwyciły" próchnicę i jako 12-latek ma już leczone stałe zęby.
Dlatego moja ocena kompetencji Pani Doktor jest niestety niska - stomatologia rozwija się i dentysta jako lekarz także powinien sie rozwijać. Podejście do zębów mlecznych u Pani Doktor jest z minionej epoki. Dzieci się nie boją i ją lubią, (nie dziwię sie skoro ogranicza nieprzyjemne leczenie) ale w moim przypadku nie wyszło to synowi na zdrowie.
Dlatego przestrzegam wszystkie mamy - jeśli dentysta mówi Wam że zebów mlecznych się nie leczy i że można je u dziecka bez przeszkód wyrywać - raczej poszukajcie innego lekarza.

Pani Doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Polecam na 100%. Dzieci są zachwycone. Kochają dentystę, a my mamy zdrowe dzieci.

Cudowne podejscie do dzieci, dobra diagnoza,swietne leczenie, wspanialy czlowiek. Moj syn jest pacjentem Pani Doktor od ponad 16 lat, a teraz czas na moja coreczke (6). Oboje na czele ze mna maja absolutne zaufanie do Pani Doktor. Zdecydowanie polecam

Chodzę do dr Markowskiej z dwójką dzieci (obecnie 3,5 i 5,5 roku). Od początku chodzę z nimi tylko do Niej. Moje dzieci nie mają pojęcia, że dentysty można się bać - uwielbiają te wizyty. I nie chodzi tu o to, że mogą obejrzeć bajkę, czy dostają na koniec drobny prezent (choć to też sobie cenią) - takie udogodnienia są też w licznych innych gabinetach, ale tylko u dr Markowskiej nie ma poczekalni dzieci, które by się bały wejść do gabinetu - po prostu ma Ona unikalne podejście do dzieci - nie wiem na czym ono polega, ale działania niezawodnie.

Polecam,pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci. Strach przed dentystą zanika właśnie dzięki takim lekarzom!

Pani dr Markowska jest przede wszystkim bardzo dobrym stomatologiem. Ponadto dzieci ją bardzo lubią. Przeglądy zębów są bezpłatne, więc nie za wszystkie wizyty się płaci. Moje dziecko dba o zęby i często je myje, więc najczęściej nic nie płącimy za wizyty:-) Chodzimy na przeglądy raz na 3 m-ce.

Pani Małgosia jest najbardziej kompetentną i zaufaną dentystką jaką znam.! Wcześniej odwiedzałam z 4 letnią córeczką wiele innych gabinetów.Nigdy nie obyło się bez płaczu.Teraz, gdy przychodzimy do pani Małgosi,mała zawsze się cieszy.Po wizycie dostaje mały upominek ( np.naklejki lub zabawki z jajka niespodzianki).Gorąco polecam.