Małgorzata Masadyńska-Kaszuba

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Dawno nie widziałem lekarza z takim podejściem do pacjenta. Rozmowa luźna i profesjonalna, Pani doktor nie bawi się w zgadywanie tylko wystawia skierowania na badania czy specjalistów co jest wielkim +. Trafia tez w leki adekwatne do choroby. Niestety jak każdy człowiek ma swoje wady. Słabo opowiada o chorobie , raczej żartobliwie stwierdza by ją sobie wygoglowac, za to lubi porozmawiać o otaczającym świecie. Przychodnia zaś w której pracuje to pożal się Boże. Recepcjonistki ordynarne, pyskate i czują się chyba w swojej pracy nad człowiekiem (szczegolne pozdrowienia dla pani puchalskiej). Często bawią się w jasnowidza dementując i wyśmiewając nasze objawy w tym ciężkim czasie dla każdego jakim jest pandemia.
Podsumowując:
Pani Doktor warta polecenia idacy z duchem czasu.
Przychodnia i jej obsługa.... totalne dno
Aż żal przyznać że w tym wieku przychodnie obsluguja osoby z podejściem niczym z lat 80-tych niczym za komuny

niejednokrotnie otrzymałam od Pani Doktor fachową pomoc, czy poradę. zawsze bez paniki osiąga cel w leczeniu pacjentów. super :)

Nie polecam! Tak nie kompetentnego lekarza jeszcze nigdy nie spotkałam. Wielki problem otrzymać skierowanie na podstawowe badania, mimo że ciągle się mówi o profilaktyce. Ciągłe komentarze ile to kosztuje,a ile daje NFZ. Ja się pytam gdzie są pieniądze które Pani doktor brała na pacjenta przez lata który nie chorował a NFZ płacił. Myśli że pacjent nie ma pojęcia jak działa płatność z NFZ i przychodnie traktuje jak prywatny folwark.

Bardzo mnie zastanawia czy w/w wymieniona Pani jest lekarzem czy szamanem. Będąc na komisji lekarskiej badanie przeprowadzała przez sweter koszulę i podkoszulek. Jeżeli boi się dotknąć pacjenta to po co się pchała na medycynę.

Takiego lekarz to szukać.Jestem już od jakiegoś czasu i nie mogę nic powiedzieć.Jest dardzo dobrym lekarzem

Takiego lekarz to szukać.Jestem już od jakiegoś czasu
i nie mogę nic powiedzieć.Jest dardzo dobrym lekarzem

Wspaniała lekarka ,kompetentna ,serdeczna , a gdy trzeba stanowcza :) Cierpliwie tłumaczy wszelkie wątpliwości i podpowiada wiele pomocnych rozwiązań ,nawet w sprawach bytowych.

Wspaniały lekarz;polecam Panią doktor wszystkim,takich lekarzy to szukać ze świeczką.Gdyby wszystkie ośrodki miały takich doktorów to naród byłby o wiele zdrowszy.Polecam!!!!

Pani Gosia jest do tej pory najlepszą moja lekarka. Bardzo lubię iść gdy coś mi dolega bo zawsze dostanę dobra poradę nigdy nie odesłała mnie z tzw kwitkiem. Zawsze podchodzi indywidualnie i jestem bardzo zadowolony moi rodzice również uczęszczają do pani doktor i zawsze otrzymują dobra poradę w stosunku do swoich chorób i leczenie prawidłowe. Pani Gosiu oby tak dalej jesteśmy dumni że mamy tak wspaniałego lekarza rodzinnego :-)

LEKARZ Z SERCEM NA RĘCE.CIERPLIWA I MA ŚWIETNE PODEJŚCIE DO PACJĘTA.

LEKARZ Z SERCEM NA RĘCE.CIERPLIWA I MA ŚWIETNE PODEJŚCIE DO PACJĘTA.

Polecam tą przychodnie i panią doktor jest świetna.

Polecam tą przychodnie i panią doktor jest świetna.