lekarz Małgorzata Matyja

Pani doktor zawsze wszystko tłumaczy, co zrobić, co się dzieje. Podchodzi indywidualnie do pacjenta oraz ma duże doświadczenie

Pani Małgorzata jest stereotypowym przykładem lekarza z lat 90 przypisać pacjenta dalej niech ktoś inny się z nim męczy. Poprzednie opinie o stosunku do pacjentów to niestety wszystko prawda. Lekarze z jej podejściem nie powinny mieć prawa bytu w cywilizowanym kraju, niestety wszyscy lekarze wyjeżdżają wiec bierze się to co pozostało. Dramat.

U tej pani doktór bylem kilka razy w latach 90-tych. Ostatnia wizyta była niemiła z jej strony. Nie potrafiła mi pomoc wiec posądziła mnie o udawanie choroby. Prawie, ze wyrzuciła mnie z gabinetu podnosząc przy tym głos. Poprzednie wizyty byly w porzadku. Nie poszedlem wiecej do niej. Zapamiętałem ją jako niesympatyczną, wybuchową osobę.

Leczę się ja, leczy się mąż, leczy się córka.Leczymy się już od wielu lat. Fachowość, zaangażowanie, troska o pacjenta. Nie zdarzyło się nigdy, żeby nas nie przyjęła, mimo dużej ilości pacjentów. Podsumowując, naprawdę lekarz z powołania. Warto było nawet trzy lata temu zmienić przychodnię, żeby nie zmieniać lekarza. No, ale może lepiej nie zachwalać innym, bo kolejka się wydłuży? :) PS. Nie pracuję w służbie zdrowia.Nie jestem rodziną. Jestem naprawdę pacjentką Pani Doktor Matyji.

Bardzo dobry lekarz szybkie i dokładne rozpoznanie objawów i lecznie

Bardzo dobry lekarz szybkie i dokładne rozpoznanie objawów i lecznie

Pani doktor jest fantastyczną lekarką, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Podchodzi z życzliwością i do mojej rodziny, bo wszyscy jesteśmy Jej pacjentami. Polecam Ją wszystkim! A Anonimowi , który napisał się w lipcu to tylko tak uświadamiam, że na pacjenta jest 10 minut, a tytuł na pieczątce jest "lekarz medycyny", a nie "Pani lekarz" i przed 20 laty z pewnością też istniały form grzecznościowe "Pani doktor/Panie doktorze", podobnie jak w szkole średniej "Pani profesor/Panie profesorze".

Baaardzo dobra lekarka. Od kilku lat uczęszczam i z moim zdrowiem jest cooraz lepiej :)

Pani doktor jest bardzo miła i życzliwa. Porady są szczegółowe i pomocne, często widać wiele trudu poświęconego jednej szczególnej sprawie pacjenta, któremu Pani doktor zawsze bardzo stara się pomóc. Parę razy zostałem przyjęty na wizytę po wyznaczonym czasie pracy, z powodu dużych kolejek, mimo pełnego i na pewno pracowitego dnia Pani doktor. Serdecznie polecam usługi tej Pani.

Pani doktor jest bardzo ciepła i życzliwa, w miły sposób prowadzi rozmowę - nie jest typem służbistki ani lekarza, który chce szybko przyjąć każdego, by wcześniej skończyć pracę. Dowodem na to może być fakt, że pamięta pacjentów i cierpliwie wysłuchuje ich problemów. Bardzo polecam wizytę u tego lekarza.

Arogancja posunięta do granic możliwości. Pani uważa pacjenta za śmiecia który powinien wejść na klęczkach i tak zostać. Wyprostowana , uśmiechnięta życzliwie postawa powoduje agresję słowną sprowadzającą pacjenta do poziomu na jakim widzi go "Pani doktor"- poziomu robaka. Zwrot "Proszę Pani" do Pani lekarz (tytuł na pieczątce) skutkuje kolejną awanturą o poniżanie jej statusu jako Pani doktor i kobiety. Jednocześnie Pani nie ukrywa totalnego lekceważenia do wysądowanej profesji pacjenta stwierdzając że ona jest "Panią doktor " a nie "......" . Mam nadzieję że trafiłem tylko na zły dzień. Dzień w którym "Pani doktor" chciała ze mnie zrobić śmiecia. Wizyta trwała 10 minut( w tym 5 to inwektywy) mimo że na korytarzu było pusto (nikogo) a pacjent odwiedził lekarza celem sprawdzenia stanu zdrowia (z kilkoma objawamia bulowymi) pierwszy raz po 20 latach płacenia składek. Zero badania ogólnego, jedynie otrzymałem skierowanie do specjalistów.