Małgorzata Mikulska

Radom
51,4093721,1842872483449574

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.7512345
7 opinii

• 3
  • 3
  • 2
  • 1

Byłam w przychodni na Olsztyńskiej w Radomiu. Jakiś system numerkowy tam obowiązuje, czyli czekasz na wizytę ok 2h, lub musisz pofatygować się 2 razy osobiście, nie do pomyślenia w tych czasach. Jakby nie można było, umówić się na godzinę, jak wszędzie. Brak parkingu, tzn. parking jest ale nie dla klientów. To tyle na temat samej przychodni. Co do Pani Mikulskiej, zajrzała do gardła lusterkiem zdezynfekowanym zapalniczką do papierosów, czy to są normalne praktyki laryngologów, bo ja pierwszy raz się z tym spotkałam. Niestety zostałam poparzona w migdał i po wizycie całą noc nie mogłam spać. Nie wyobrażam sobie iść do niej z dzieckiem. Być może warunki w tej przychodni są takie jakie są, ale wg mnie jako lekarz nie musi się na to zgadzać i powinna szczególnie być wyczulona na higienę. W Radomiu jest bardzo dużo nowoczesnych prywatnych przychodni z podpisanymi umowami z NFZ.

• 5

Na wizytę do Pani doktor zgłosiłam się z niepewnym wynikiem mammografii, jestem zadowolona, jest to miły i konkretny lekarz, profesjonalista

• 5

kopetentna,bylam wczesniej u czterech laryngologow ktorzy aplikowali mi antybiotyki,zabiegi rehabilitacyjne z powodu meczacego kaszlu - to zenujace ze az czterech nie umialo rozpoznac przyczyn a PANI DR MIKULSKA spojrzala w gardlo i natychmiast postawila diagnoze.Pragne zaznaczyc ze ci czterej przyjmowali prywatnie .Jest mila kobieta.nie lekcewazy pacjeta,wytlumaczy a to dla chorego ma duze znaczenie.

• 5

Witam wszystkich użytkowników! Chciałabym polecić każdemu Panią doktor. Moja córeczka jako pół roczne niemowlę zachorowała po raz pierwszy na zapalenie ucha, od tamtej pory miała ciągły nawrót choroby, praktycznie co miesiąc chorowała. Wszyscy lekarze przepisywali mi tylko antybiotyki (których już nie kupowałam) i mówili, że dziecko wyrośnie z chorób. Dopiero dr Mikulska zleciła badania, zajęła się dzieckiem, postawiła diagnozę i przepisała leki, które NIE BYŁY ANTYBIOTYKAMI. Dziś dziecko od 1,5 roku nie zachorowało ani razu, nie licząc zwykłego przeziębienia. Nie wydaję już pieniędzy na lekarzy, leki i nie zamartwiam się o córeczkę. Serdecznie polecam.

• 5

bardzo mi pomogła była przy moich dwóch operacjach nie mam w środkowym uch jednej z trzech kosteczek a teraz wybieram się do niej z synkiem który jest po rozszczepie podniebienia

• 5

POZYTYWNA OCENA LEKARZ JEST KOMPETENTA BARDZO KOMUNIKATYWNA MA BARDZO DOBRY KONTAKT Z DZIEĆMI

• 5

Człowiek dusza przemiła pani doktor która umie pomóc zawsze ma czas dla pacjęta.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat