Małgorzata Mikulska

Laryngolog

17.05.2013

Byłam w przychodni na Olsztyńskiej w Radomiu. Jakiś system numerkowy tam obowiązuje, czyli czekasz na wizytę ok 2h, lub musisz pofatygować się 2 razy osobiście, nie do pomyślenia w tych czasach. Jakby nie można było, umówić się na godzinę, jak wszędzie. Brak parkingu, tzn. parking jest ale nie dla klientów. To tyle na temat samej przychodni.

Co do Pani Mikulskiej, zajrzała do gardła lusterkiem zdezynfekowanym zapalniczką do papierosów, czy to są normalne praktyki laryngologów, bo ja pierwszy raz się z tym spotkałam. Niestety zostałam poparzona w migdał i po wizycie całą noc nie mogłam spać. Nie wyobrażam sobie iść do niej z dzieckiem.

Być może warunki w tej przychodni są takie jakie są, ale wg mnie jako lekarz nie musi się na to zgadzać i powinna szczególnie być wyczulona na higienę. W Radomiu jest bardzo dużo nowoczesnych prywatnych przychodni z podpisanymi umowami z NFZ.

14.02.2013

Na wizytę do Pani doktor zgłosiłam się z niepewnym wynikiem mammografii, jestem zadowolona, jest to miły i konkretny lekarz, profesjonalista

25.12.2012

kopetentna,bylam wczesniej u czterech laryngologow ktorzy aplikowali mi antybiotyki,zabiegi rehabilitacyjne z powodu meczacego kaszlu - to zenujace ze az czterech nie umialo rozpoznac przyczyn a PANI DR MIKULSKA spojrzala w gardlo i natychmiast postawila diagnoze.Pragne zaznaczyc ze ci czterej przyjmowali prywatnie .Jest mila kobieta.nie lekcewazy pacjeta,wytlumaczy a to dla chorego ma duze znaczenie.

JolJas28 j.jasik

18.07.2012

Witam wszystkich użytkowników! Chciałabym polecić każdemu Panią doktor. Moja córeczka jako pół roczne niemowlę zachorowała po raz pierwszy na zapalenie ucha, od tamtej pory miała ciągły nawrót choroby, praktycznie co miesiąc chorowała. Wszyscy lekarze przepisywali mi tylko antybiotyki (których już nie kupowałam) i mówili, że dziecko wyrośnie z chorób. Dopiero dr Mikulska zleciła badania, zajęła się dzieckiem, postawiła diagnozę i przepisała leki, które NIE BYŁY ANTYBIOTYKAMI. Dziś dziecko od 1,5 roku nie zachorowało ani razu, nie licząc zwykłego przeziębienia. Nie wydaję już pieniędzy na lekarzy, leki i nie zamartwiam się o córeczkę. Serdecznie polecam.

27.06.2012

bardzo mi pomogła była przy moich dwóch operacjach nie mam w środkowym uch jednej z trzech kosteczek a teraz wybieram się do niej z synkiem który jest po rozszczepie podniebienia

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Radom"?

epmed
Sucha 2