lek. dent. Małgorzata Narożna-Krajniak

Odwiedziłam wiele gabinetów stomatologicznych,ale ten polecam z czystym sumieniem,podejście Pani Małgosi do pacjenta w pełni profesjonalne,miła i przyjazna atmosfera

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Pełna zrozumienia i wyrozumiałości. Lekarz z powołania. Polecam.

Z Całego Serca Polecam Panią Małgorzatę. Lekarz z Powołania w 100% Podejście do Pacjenta 10/10 Rozmowa przed podjęciem decyzji o wykonaniu zabiegu, bardzo dokładnie omówiona (ze zrozumieniem dla obu stron) Poczucie humoru ZAWSZE AKTYWNE (nawet jeśli pacjent z bólu się nie uśmiecha, to Pani Małgosia zawsze rozluzni atmosferę) Gabinet czysty, zadbany i przyjazny. Pani Małgosia NIGDY nie odmawia niezapowiedzianej wizyty(zwłaszcza osobie z bólem) Tak, jak balam się Dentysty i Stomatologa, tak teraz chodzę z przyjemnością i pełnym zaufaniem. Jakby nie patrzeć MÓJ UŚMIECH TO ZASŁUGA MOJEJ PANI DOKTOR. Polecam Szczerze. ...

Z Całego Serca Polecam Panią Małgorzatę.
Lekarz z Powołania w 100%
Podejście do Pacjenta 10/10
Gabinet czysty, zadbany i przyjazny.
Polecam Szczerze.
Najlepsza Pani Małgorzata Narożna Krajniak.
Pozdrawiam serdecznie Agnieszka

Polecam.Pelny profesjonalizm.Podejscie do pacjenta,zawsze z usmiechem i zaufaniem.Zero stresu.Wszystko dokladnie powiedziane i sprawdzenie,czy pasuje nam zgryz po swiezej plombie.Dbalosc o pacjenta przez P.Malgosie po ciezkiem wyrwaniu zeba.Moje zadowolenie 100% Polecam i Dziękuję

PRAWDZIWA PANI DOKTOR Z POWOŁANIA, CO SIĘ BARDZO RZADKO ZDARZA W DZISIEJSZYCH CZASACH.JEST BARDZO MIŁĄ I KOMPETENTNĄ OSOBĄ.PANI DOKTOR JEST PIERWSZYM STOMATOLOGIEM ,KTÓRY WZBUDZIŁ MOJE ZAUFANIE I DZIĘKI KTÓREJ PRZESTAŁAM SIĘ BAĆ DENTYSTY.DOPROWADZIŁA MOJE BARDZO ZNISZCZONE ZĘBY DO TAKIEGO STANU ,ŻE PRZESTAŁAM SIĘ WSTYDZIĆ UŚMIECHU.JEST TO JEDYNY STOMATOLOG DO KTÓREGO BEZ OBAW UDAM SIĘ PONOWNIE W RAZIE POTRZEBY.POLECAM GORĄCO.ELA

BARDZO MIŁA I KOMPETENTNA PANI DOKTOR, KTÓRA BEZBOLEŚNIE I SPRAWNIE Z ODPOWIEDNIM PODEJŚCIEM ZAJĘŁA SIĘ ZĄBKAMI MOJEJ 4 LETNIEJ CÓRKI.DZIĘKI TEMU ZĄBKI ZUZI SĄ ZDROWE A JAK COŚ SIĘ DZIEJE MAŁA NIE MA PROBLEMU ŻEBY USIĄŚĆ U CIOCI GOSI NA FOTELU:) ZA CO ZAWSZE DOSTANIE DZIELNEGO PACJENTA. SZCZERZE POLECAM

Bardzo kompetentna Pani Doktor i przesympatyczna. Działa szybko i bezboleśnie a dla mnie było to bardzo ważne. Polecam szczerze Panią doktor tym, którzy się boją i oczekują fachowej opieki. Napewno będziecie zadowoleni. Cieszę się, że znalazłem takiego lekarza, który zdarza się bardzo rzadko.Pozdrawiam Darek

Panią Małgorztę Narożna-Krajniak Zdecydowanie '' POLECAM '' jest Bardzo Dobra w tzw.Swoim Fachu.Jest osobą Miłą,Sympatyczną,Rozmowną.Zawsze Dobrze Doradzi,a leczenie przedewszystkim NIE JEST BOLESNE.Naprawdę Polecam.Stomatolog Godny Zaufania =)

Zgodzę się z moją przedmówczynią ze wszystkim, ale nie z tym że jest drogo. Ceny u Pani Małgorzaty są takie jak u innych dentystów. 150 zł za plombę to w dzisiejszych czasach norma. Proszę spojrzeć na cenniki w innych gabinetach. Co mi się jeszcze podoba, to podejście do małych pacjentów. Od kiedy zacząłem tam chodzić z synem, przestał się bać dentystów. Pozdrawiam i polecam

Pozdrawiam i polecam

W gabinecie jest czysto i ogólnie odnosi się pozytywne wrażenie. Natomiast rok temu narzekałam na ból zęba i dentystka powiedziała mi, że jest zdrowy, a teraz oczywiście okazuje się, że nie jest. Nie zleciła żadnego dodatkowego badania, obejrzała tylko ząb. Poza tym za dwie małe plomby można zapłacić 300 zł, za jedną 150. Nie twierdzę, że są to stałe ceny, nie wiem czy od czegoś zależą, natomiast najgorszą stroną wizyt są właśnie koszty.