lekarz Małgorzata Niemiec

Polecam!!!, Bardzo dobry specjalista, duże doświadczenie w operacjach ginekologicznych (jestem po poważnej operacji ginekologicznej), Pani doktor jest konkretna, stanowcza przez co jest skuteczna. Polecam !!!!

Najgorszy lekarz jako może być . Ta Pani ,,doktor „ nie ma pojęcia o swojej pracy . Była przy moim pierwszyzna porodzie , bardzo nie miła wrecz agresywna . Razem z położna która była przy moim porodzie podpięty mi oxy na wywołanie o zostawiły mnie sama na łóżku spływała bardzo szybko i poród się zaczął byłam sama. Sprzątaczka słyszała moje krzyki zawołała je i łaskawie przyszły wtedy dostałam opieprz ze się drę i żebym przestała jojczeć tak właśnie nazwała to doktorka . Po kilku próbach parcia okazało się ze dziecko jest wysoko i tętno spada prosiłam żeby mi pomogły wtedy kazała mi wstać i przejść na inna sale z bólami nie do opisania już ledwo żywa dotarłam na sale na cc . Koszmar się skończył kiedy mnie uspali . Ale to nie wszystko po 3 dniach pobytu w szpitalu lekarza wypuścili mnie do domu na druga dóbr wróciłam z pękniętym brzuchem okazała się ze muszę mieć saczki wkładane na żywca ponieważ rana jest zainfekowana jakimś syfem ze szpitala którym zainfekowano mnie przy cięciu koszmar nie polecam tej lekarki nikomu . Starsza kobieta która dawno powinna ustąpić miejsca prawdziwym lekarZa nikomu nie życzę spotkania z nią !

wspaniala kobieta-prowadzila dwie moje ciaze i za kazdym razem czulam ze jestem w dobrych rekach-polecam

chodzilam cala ciaze do niej placilam za wizyty bylam po terminie tydziem i mialam miec cesarke ale pani doktor mnie zbadala i stwierdzila zebym przyszla na 2 dzien bo wszystko jest w pozadku przyszlam z samego rana o godzinie 11 mialam cesarke nikt mnie nie zbadal a mowilam ze dziwnie sie czuje juz od wczorajszego wieczoru i co sie okazalo moje dziecko udusilo sie wemnie w tym dmiu kiedy mnie badala i stwierdzila ze jest wszystko dobrze wyciagli ze mnie niezywe dzieco teraz sie przez to wszystko lecze niezaufam juz zadnemu lekarzowi ten szpital to rzeźnia

prowadzila mnie dwa razy w 2006 i 2009r obie ciaze ciezkie i zagrozone Pani doktor mila i rzeczowa odpowiada na pytania interesuje sie po porodzie odbiera telefony i doradza jestem naprawde zadowolona co do poprzedniego kom czasami tak bywa ze ktos sie myli nie ma ludzi nieomylnych i niezastapionych.....przykro mi ze tak to sie skonczylo ale znam wiele matek ktore zawdzieczaja jej bardzo wiele a i p.Gawronska jest cudownym lekarzem naprawde z powolaniem zajmuje sie maluszkami chodze do niej prywatnie ibardzo jestem z jej pomocy zadowolona

pani doktor nie była moim lekarzem prowadzącym ale idąc do szpitala ze skierowaniem bo była 1 dzień po terminie czekałam jeszcze 13 dni do rozwiązania byłam na 2 prowokacjach i nic pani doktor w piątek badała mi wody płodowe i stwierdziła czysto słomkowe a wieczorem dostałam goraczki38;5(moje dziecko już się we mnie dusiło powinnam mieć zrobione cesarskie ciecie) na 2 dzień dostałam skurczy wody płodowe miałam zielone i urodziłam dziecko w zamartwicy nieżywe ale na szczescie pani doktor Gawrońska uratowała moja córeczkę jest chora bardzo ma dziecięce porażenie mózgowe nie polecam traktuje cie dobrze jak dasz jej w łapę sama byłam świadkiem jak dziewczyna mówiła do chłopaka jedz do domu trzeba jej coś dać mysle ze pani sie domysla kto to pisze