mgr Małgorzata Nikiel

Psycholog, Psychoterapeuta

Trafiłam do Małgosi z przypadku, zupelnie z czymś innym, niż potem wróciłam. Za każdym razem bardzo mi pomogła. Poleciłam już terapie u Malgosi kilku moim bliskim znajomym i nikt nie wyszedł niezadowolony. Naprawde szczerze polecam.

widzę postępy podczas rozpoznania moich problemów, mi naprawdę pomaga ciepła i życzliwa osoba, oczekuję finalnie i mam duże nadzieje na pozytywny efekt

widzę postępy podczas rozpoznania moich problemów, mi naprawdę pomaga

Chodzę do Małgosi już od jakiegoś czasu. Bardzo sobie cenię jej wiedzę i sposób w jaki mi pomaga. Dzięki niej na wiele spraw spojrzałam zupełnie inaczej a relacje w mojej rodzinie zdecydowanie się polepszyły. Mimo dużych postępów jeszcze wiele przede mną, ale na pewno będzie dobrze... Małgosiu - dziękuję.

Jakiś czas temu mieszkałam w Bielsku i chodziłam do niej przez kilka miesięcy. Cieszę się, że trafiłam właśnie do niej, bardzo mi pomogła wtedy i z sentymentem wspominam wszystkie wizyty, choć wcale nie słodziła mi jaka to nie jestem cudowna :)

Każdemu, kto ma problemy i nie wie jak je rozwiązać polecam terapię. Niekoniecznie u Małgorzaty, chociaż ja akurat do niej chodziłam i jestem bardzo zadowolona. Otworzyła mi oczy na mnóstwo rzeczy, których wcześniej nie widziałam. Czułam, że słucha i mnie rozumie.

Ikar tonie - jak byłem głupi, tak głupi jestem. Zabrałem ze sobą na dno wszystkich moich znajomych. Bo tam jest nasze miejsce.

Nie polecam. Spotkania z pania Malgorzata mi nie pomogly, wrecz przeciwnie - czulam sie jeszcze gorzej, podkopaly moja pewnosc siebie, ktorej mialam i tak bardzo malo. Bardzo czesto podczas spotkan czulam ogromny dyskomfort, bylam krytykowana za to, jaka jestem - pani Malgorzata krytykowala moje poglady religijne, przekonania, wyglad, uczucia. Narzucala mi wlasne zdanie, przerywala i wmawiala problemy tam, gdzie ich nie bylo. Nie polecam!!!

Jestem bardzo zadowolona z terapii u Pni Małgosi. Dzięki niej na nowo odżyłam. Pani Małgosia nie narzucała mi swoich gotowych odpowiedzi, a raczej prowokowała do własnych przemyśleń i działań. Dzięki niej poczułam się silna i gotowa na zmiany. Z czystym sumieniem Polecam!

Pani Małgorzata to bardzo miła i ciepła osoba. W dodatku świetny fachowiec z ogromną wiedzą. Przede wszystkim uważnie słucha a jej uwagi są cenne, nienarzucające i bardzo trafne. Komfort i bezpieczeństwo podczas sesji to standard, Pani Małgosia nie ponagla i nie zerka wymownie na zegarek. Gorąco polecam.

Nie polecam nikomu!!! Nie skupia się na udzieleniu odpowiedzi na zadane pytanie do niej i prośbę o poradę w konkretnym problemie,lecz stosuje nieuczciwą taktykę-pominięcia odpowiedzi dotyczącej problemu,a w zamian za to próby wmawiania ludziom innych problemów(faktycznie nie istniejących)-jako punkt zaczepienia do kolejnych wizyt u niej. W tym celu stosuje stereotypowe stwierdzenia,zapewniające z góry o problemie,bez wcześniejszego wywiadu stwierdzającego o wystąpieniu jakichkolwiek przesłanek dla faktycznego zaistnienia problemu. Podzielam również wszelkie zarzuty ,wymienione przez moich poprzedników,co do jej niestosownego i niekompetentnego podejścia!!!

Nie polecam nikomu!!!