lekarz Małgorzata Oczoś

Serdecznie polecam . Pani doktor podchodzi po ludzku do pacjentki. Jest miła i zaangażowana w pracę . Rozumie wszelkie obawy i stara się zminimalizować stres związany z porodem do minimum . Bardzo dziękuję za opiekę :)

Serdecznie polecam .
Pani doktor podchodzi po ludzku do pacjentki.
Jest miła i zaangażowana w pracę .
Bardzo dziękuję za opiekę :)

Ta Pani przyjmowała mój poród wskutek czego dziecko ledwo przeżyło i przez kilka tygodni leżało na intensywnej terapii na Śląsku. Wątpię w jej kompetencje, nadaje się jedynie na rzeźnika.

Miła, kompetentna, uprzejma, cierpliwa, delikatna, same pozytywy. Mam do Niej zaufanie w 100%. Polecam!

Pani Doktor to wyjątkowo kompetentna, wyrozumiała i cierpliwa osoba. Jest w stanie każdemu pacjentowi wytłumaczyć jego problem i wątpliwości oraz poświęcić mu wystarczająco dużo czasu. Badanie przeprowadza komfortowo, ale zarazem bez zbędnego przedłużania stresującej bądź co bądź dla pacjentki sytuacji. Bardzo gorąco polecam Panią Doktor zarówno na tym forum jak i w gronie swoich koleżanek.

Polecam. Dr Oczoś jest kompetentna, choć czasem zakręcona. Poświęca pacjentowi dużo czasu (co niestety wpływa na "poślizg" w kolejce). Jeśli chodzi o zaufanie, jako do lekarza, to jest ono z mojej strony 100%. Nie podoba mi się tylko, że nie posiada stałego cennika - od jednych pobiera 70zł, od innych 120zł (całą ciążę płaciłam 120zł, a z tego co się dowiedziałam inne koleżanki płaciły 70zł - również za prowadzenie ciąży wraz z wykonywaniem usg w gabinecie). To trochę mnie zdenerwowało (choć zaznaczam - nie zmienia to mojej dobrej opinii o niej jako lekarzu).

absolutnie NIE POLECAM Pani doktor bardzo nieuprzejma może dlatego że na wizycie państwowej leczn ie powinno mieć to wpływu. Przyszłam prosić o skierowanie na podstawowe badania krwi hormonów uzasadnione długie staranie odziecko odmówiła bez podania przyczyny bo nie bo badania takie robi się na poczatku ciąży BZDURA opinia innych lekarzy jest inna bo watro sprawdzić przed ciąża toxoplazmoze itp. nie polecam absolutnie. Mało tego badanie nieprzyjemne nie wiem czy ze złości ze śmiałam poprosić o skierowanie na badanie ale pierwszy raz badanie ginekologiczne było bolesne. ABSOLUTNIE ODRADZAM

Wspaniała Pani Doktor. Polecam. Dla mnie jest Aniołem.

Wspaniała Pani Doktor. Polecam. Dla mnie jest Aniołem.

Poświęca pacjentowi dużo czasu,można się kontaktówać telefonicznie nawe w godzinach wieczornych,interesuje się pacjentem podczs pobytu w szpitalu.