lekarz Małgorzata Owczarek

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Zdecydowanie lekarz z powołania. Absolutny profesjonalizm. W końcu trafiłem tam gdzie trzeba, obijając się wcześniej o różnych lekarzy, którzy nie dali rady rozwiązać moich problemów. Daję 5 gwiazdek - bez krzty wątpliwości.

Dzień dobry. Mój kontakt z Panią Doktor był przemiły, ale przede wszystkim bardzo rzeczowy. Naprawdę jako jedyny Lekarz, który rozwiązał moje problemy skórne. Byłem u 3. Tylko tutaj otrzymałem fachową informację o sposobach rozwiązania moich dwóch problemów. Na jeden problem zabieg laserowy. Aż żal, że tyle czasu zwlekałem licząc na samoistne zniknięcie problem tym bardziej j, że to dosłownie była chwila, która mnie zmieniła . Druga rzecz to kwestia typowo skórna. 3 tygodnie i śladu nie ma. Zdecydowanie polecam

NAJLEPSZA!!! Moja Pani doktor od lat i na zawsze. Pani doktor jest najlepszym fachowcem w swojej dziedzinie w naszym regionie. Przyjeżdżamy do niej z Bydgoszczy, ja i moja rodzina. Ma ogromne doświadczenie. Pomagała także mojemu dziecku podczas zaostrzeń w alergii. Fantastycznie poprowadziła mi leczenie trądziku. Opowiedziała o chorobie, zwróciła uwagę na konsekwencję i cierpliwość podczas terapii, zrozumiale przedstawiła schemat leczenia. Zastosowana terapia nie była krótka, miałam regularne kontrole. Widziałam postępy i czułam się bezpieczna przez cały okres leczenia. Pani doktor wyleczyła mnie. Dzięki niej mam piękną i zdrową cerę od lat. Żałuję, że przed nią inni lekarze nie potrafili tak kompleksowo i fachowo przeprowadzić leczenia, w efekcie straciłam u nich pieniądze i czas. Obecnie Pani doktor wykonuje u mnie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej. Pani doktor jest wirtuozem także w tej dziedzinie. Pięknie poprawia kształt ust, są jak naturalne, ale pełniejsze i co najważniejsze dla mnie nie wyglądają sztucznie. Pani doktor tworzy w swoim gabinecie zdrowych, pięknych i odmłodzonych ludzi. DZIĘKUJĘ! POLECAM!!!

Bardzo dobry godny zaufania specjalista. Pani doktor wyleczyła mnie z okropnego rumienia i trądziku. Pomogła również mojemu ojcu przy poparzeniach twarzy. Polecam

Lekarz z pasją i zaangażowaniem. Diagnoza + zabieg na jednej wizycie. To się nazywa usługa ekspresowa! Szczerze polecam.

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, dokładność oraz rzeczowość opinii to tylko niektóre z atutów Pani Doktor Owczarek. Lekarz jak najbardziej kompetentny i godny zaufania.

Jestem niesamowicie zaskoczona wizytą w gabinecie u Pani Doktor. Cenię sobie lekarzy, którzy poświęcą czas mimo ilości osób w poczekalni. Jest bardzo doświadczonym lekarzem i niezwykle uprzejmym. Godna polecenia. Jestem już po pierwszym zabiegu estetycznym. Znakomita ręka i dbałość o każdy szczegół.

Bardzo dobry i doświadczony dermatolog. Do tej pory z zabiegów korzystała żona, ale z moimi problemami skornymi również Pani Doktor uporala się bez problemu. Myślę, że najlepszy dermatolog w Toruniu. Polecam

Gorąco polecam! Cudowna Pani Doktor, piękne miejsce, przemiła atmosfera. Zabieg wykonany profesjonalnie. Z przyjemnością będę wracać!

Wspanialy specjalista ! Trafilam z kolejnym problemem oczywiscie zazegnany szybko I bezpowrotnie. Zabieg estetyczny wykonany perfekcyjnie I subtelnie. Bardzo dziekuje I polecam Pania Doktor.