Małgorzata Owsiejko

Częstochowa
50,806580519,1180143603-641-490

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.25
19 opinii

nie znam lepszego lekarza,polecam wszystkim,pani doktor zawsze potrafila mnie rozluznic przed padaniem,sprawila,ze w trakcie badania nie musialam myslec o chorobie ,czy o badaniu,tylko rozmawialysmy o rodzinie,zawsze ma czas nigdy nie odmowila pomocy,zawsze jest gotowa wysluchac pacjeta do konca,bo ja spowiadalam sie jak ksiedzu,uwazam ze ma cierpliwosc,powolanie do pracy ,zaangazowana sercem do pracy i ludzi

Ile ludzi tyle opini moja jest na 100% tak, urodzilam z nia 2 synka zdrowego, calego, i szybko porod trwal 30 minut, ja jchodzilam na kase chorych i tylko po porodzie był bukiet ze róz w ramach podzieki

Pani doktor wydaje się być bardzo miła, ciepły głosik itp, ale niestety traktuje każdą pacjentkę jak źródło dochodu. Po pierwsze jest droga, za wszystko trzeba płacić, cyto, usg (mam porównanie bo teraz chodzę do lepszego a tańszego lekarza), nie tłumaczy, zależy jej na szybkim załatwieniu sprawy, nie umiała mi pomóc w mojej przypadłości ginekologicznej, przepisywała ciągle leki bez konkretnych badań. ogólnie nie mogę polecić. Może i jest dobrym położnikiem, nie wiem, ale ginekologiem średnim.

Rewelacyjna pani doktor. Polecam w100% Urodzilam z nia 2 coreczki,doslownie poniewaz wspierala mnie,trzymala za reke. Zanim wpiszecie komentarz zastanowcie sie. Czesta przyczyna niedotlenia dziecka w czasie porodu jest sama pacientka gdyz niezgadza sie na ciecie cesarskie. Wpisujcie wiecej konkretow. Dajecie zla opinie bez podstawnie.

Proszę z daleka od tej doktorki. Moja mala przez nia byla niedotleniona przy porodzie. I teraz jezdzimy tylko po lekarzach

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor. Nie robi odpowiedniej ilości badań, przez 32tc nie zmierzyła mi ani razu ciśnienia co w ciąży jest bardzo istotne, a jak się jeszcze okazało dopiero w 32tc zauważyła, że dziecko waży za mało jak na ten tc. Także zdecydowanie odradzam.

Kilometrowa kolejka. Wieki czekania. Obsługa równie kiepska i antypatyczna jak NFZtowej przychodni. Każda złotówka wydana jest wyrzucona, każda minuta oczekiwania jest bezpowrotnie stracona. Ktoś, to nie posiada powołania do zawodu lekarza, nie powinien nim być. Pani Owsiejko, a obecnie Jawor, należy do tej grupy lekarzy, którzy beznadziejną obsługą w przychodni tworzą iluzję, że płacąc im za wizytę w gabinecie prywatnym będzie lepiej. Może jest troszkę kulturalniej, ale tylko troszkę, czyli nadal beznadziejnie. NIE POLECAM!!!

Jedna wielka porażka i wszystko na ten temat!!! Każdy inny lekarz z pewnością będzie lepszy.

Dramat w trzech aktach. Totalne zero zainteresowania wobec ciężarnej. Obsługa i podejście gorsze niż weterynarza do zwierzęcia. TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA !!!

pani doktor Małgorzata Owsiejko jest świetnym lekarzem jest bardzo miła wzbudza moje zaufanie

straszny jest ten lekarz.miałam u niej pierwszą wizytę i za nic nie polecam ani na pierwsza ani na kolejne. napisałabym więcej gdyby forum było w pełni anonimowe, a tu podawany jest jakiś nr z komputera

Jestem pacjentką pani Jawor uważam że jest bardzo dobrym lekarzem ginekologiem. Jestem bardzo zadowolona z jej opieki.

rzeźnik nie lekarz, traktuje pacjentów przedmiotowo nie polecam nikomu

Polecam Panią Doktor, jest sympatyczna, kompetenta, "ciepła".

Nie polecam wizytu w przychodni. Przedstawiłam 3 różne dolegliwości i każdą z nich wytłumaczyła początkiem ciąży a na kolejną wizyttę kazała przyjść z testem ciążowym. Oczywiście ponownie nie poszłam, a w ciąży też nie jestem!

Pani dr Owsiejko na prywatnych wizytach jest bardzo miła troskliwa i poświęca tyle czasu ile my potrzebujemy, natomiast "państwowo" zdecydowanie odradzam bo człowiek może poczuć się jak intruz.

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej Pani doktor. Może jedynie prywatnie jest miła. Ostatni raz jak u Niej byłam była okropnie wkurzona, nie dość tego potraktowała mnie przedmiotowo i bardzo chłodno. Może i jestem młoda ale to nie znaczy, że od razu trzeba mnie lekceważyć i uważać za nic. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!

bardzo mila i uprzejma pani doktor polecam

Osobiście bardzo bardzo POLECAM. Obecnie jestem w 31 tygodniu ciąży,od samego początku towarzyszy mi przy tych pięknych chwilach Pani doktor Owsiejko /obecnie Jawor/. Bardzo miła i wzbudza zaufanie. baaaardzo sympatyczna. :))) jesli chodzi o koszt wizyty to zalezy czy robi usg czy nie,jesli nie to wizyta kosztuje 80 zł. z usg 130 zł.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny