lekarz Małgorzata Owsiejko

3,4
2,8

edtya golebiowska

18.10.2013

nie znam lepszego lekarza,polecam wszystkim,pani doktor zawsze potrafila mnie rozluznic przed padaniem,sprawila,ze w trakcie badania nie musialam myslec o chorobie ,czy o badaniu,tylko rozmawialysmy o rodzinie,zawsze ma czas nigdy nie odmowila pomocy,zawsze jest gotowa wysluchac pacjeta do konca,bo ja spowiadalam sie jak ksiedzu,uwazam ze ma cierpliwosc,powolanie do pracy ,zaangazowana sercem do pracy i ludzi

magdalena

17.06.2013

Ile ludzi tyle opini moja jest na 100% tak, urodzilam z nia 2 synka zdrowego, calego, i szybko porod trwal 30 minut, ja jchodzilam na kase chorych i tylko po porodzie był bukiet ze róz w ramach podzieki

13.03.2013

Pani doktor wydaje się być bardzo miła, ciepły głosik itp, ale niestety traktuje każdą pacjentkę jak źródło dochodu. Po pierwsze jest droga, za wszystko trzeba płacić, cyto, usg (mam porównanie bo teraz chodzę do lepszego a tańszego lekarza), nie tłumaczy, zależy jej na szybkim załatwieniu sprawy, nie umiała mi pomóc w mojej przypadłości ginekologicznej, przepisywała ciągle leki bez konkretnych badań. ogólnie nie mogę polecić. Może i jest dobrym położnikiem, nie wiem, ale ginekologiem średnim.

31.01.2013

Rewelacyjna pani doktor. Polecam w100% Urodzilam z nia 2 coreczki,doslownie poniewaz wspierala mnie,trzymala za reke. Zanim wpiszecie komentarz zastanowcie sie. Czesta przyczyna niedotlenia dziecka w czasie porodu jest sama pacientka gdyz niezgadza sie na ciecie cesarskie. Wpisujcie wiecej konkretow. Dajecie zla opinie bez podstawnie.

07.12.2012

Proszę z daleka od tej doktorki. Moja mala przez nia byla niedotleniona przy porodzie. I teraz jezdzimy tylko po lekarzach

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Częstochowa"?

Rafał Szyller

Dariusz Nowak

Gabinet Ginekologiczny Prywatny
Podhalańska 15

Włodzimierz Migacz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus Aegroti" S. C. , ul.Żelazna 1, Katowice
Gajowa 44

ul. Orkana