dr n. med. Małgorzata Perenc

Pani Doktor Perenc jest najlepszym ginekologiem jakiego znam. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i dbałość o każdą nawet najdrobniejszą, niepokojąca kwestię. Pani Doktor posiada dużą wiedzę i ogrom empatii do pacjentki. Serdecznie polecam.

"Klasa sama w sobie" - profesjonalizm, wiedza, umiejętności a przy tym ludzkie podejście. Dziękuję z całego serca Pani Doktor, wizyta u Pani to przyjemność.

W gabinecie Pani doktor miałam robione badania prenatalne i połówkowe. Przy pierwszym badaniu usłyszałam że jestem gruba i będzie ciężko coś zobaczyć ale jakoś badanie wykonała i wizyta trwała 40 min, przy badaniu połówkowym również usłyszałam takie słowa i badanie trwało 10 min. Zapytalam czy udało się zobaczyć wszystko i czy z dzieckiem jest wszystko dobrze, to usłyszałam, że coś tam widziała i na tym był koniec. Zadalam jeszcze kilka pytań na które odpowiedź była z musu i podniesionym tonem. Całe badanie Pani doktor wzdychala i komentowała, ze nic nie widać, później usłyszałam jeszcze kilka przykrych słów. Może i Pani ginekolog to złoty człowiek ale jak wizyta jest prywatnie, natomiast na kasę chorych nie polecam tego lekarza. To były zdecydowanie pierwsze i ostatnie wizyty u tej Pani ginekolog.

bardzo dobry i miły lekarz. spełnił wszystkie moje oczekiwania.

bardzo dobry i miły lekarz. spełnił wszystkie moje oczekiwania.

Kompetentny i doświadczony lekarz, doskonałe podejście do pacjentek, poświęca dużo czasu i jest bardzo cierpliwa. Szybko reaguje jeśli coś się dzieje i zawsze oddzwania ! Polecam!

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Prowadziła moją ciążę bardzo skrupulatnie i fachowo. Jeśli będę spodziewała się kolejnego dziecka napewno udam się do Pani Małgosi Perenc.

REWELACYJNY LEKARZ Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA! SZCZERZE POLECAM!

REWELACYJNY LEKARZ Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA! SZCZERZE POLECAM!

usg+cytologia do Dr chodze od 3-4 lat ,niezwykle sympatyczna z dobrym podejsciem do pacjenta,dokładnie zawsze wyjasnia co bedzie robic

usg+cytologia

Polecam bardzo. Cudowne podejście do pacjenta i bardzo dobra opieka lekarska

Polecam bardzo. Cudowne podejście do pacjenta i bardzo dobra opieka lekarska

Pani doktor skasowała mnie na 150zł (z usg) i na dodatek nie potrafiła prawidłowo wykonać dopochwowe badania USG - SZOK! Wysmarowała mnie tylko mazią! Tyle się naczytałam o tej Pani a z wizyty nie wyszłam zadowolona. Nie umiała mi przekazać , że moje dziecko nie ma szans na przeżycie! Dała skierowanie do szpitala i mi podziękowała! Dobrze, że zaczęłam ciągnąć ją za język. W rezultacie sama doszłam do tego co się dzieje!