lekarz Małgorzata Piernikowska

2,5
1,5

Dr Piernikowską można opisać jednym zdaniem;odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Lekarz z powołania,odpowiednie kompetencje zawodowe oraz szacunek do pacjenta,zawsze znajduje czas dla pacjentów,jest osobą o wysokiej kulturze osobistej,ma podejście nie tylko do osób dorosłych ale też cieszy się dużym zaufaniem u dzieci.Stomatolog godny polecenia.

Pani Piernikowska przy ściąganiu osadu tak uszkodziła mi szkliwo, że nigdy nie mając problemu z nadwrażliwością zębów, musiałam u innego już stomatologa 2 razy robić fluoryzację, i założyć wypełnienie na mocno odpryśnięte szkliwo przy jednym zębie.. Po jakimś czasie od założenia plomb zęby bolą jakby były w nich otwarte dziury, gdyż plomby nie wypadają, ale się wykruszają, dlatego ząb wygląda jakby był pięknie zrobiony.. Jeżeli ktoś chce się odchudzać to serdecznie polecam dr Piernikowską, ponieważ zęby tak bolą, że nie da się jeść, chyba że zupki i to letnie, bo ciepłe albo zimne posiłki nie wchodzą w grę.
Nie jestem jedyną osobą, bo po fakcie dowiedziałam się, że kilka lat wcześniej moja znajoma leczyła zęby u tej pani mając takie same objawy, a do dzisiaj ma "kreskę" na przednich zębach od nieudolnie wykonanego ściągania osadu...

Byłem parę razy z jednym zębem i ciągle coś. Dr.nie dokładna. Najpierw po zał.plomby bolał, potem go spiłowała, nadal trochę bolał, po jakimś roku poszedłem do innego lek.i zrobił dobrze.

Byłam u pani dr. 3razy. Przy każdej wizycie wolała rozmawiać ze swoją pomocą stom.o prywatnych sprawach, niż z pacjentem o jego dolegliwościach i problemach. Cały czas roztargniona,np. świecąc na uprzednio zaplombowany ząb lampą światłoutwardzalną,gada, odwraca się do koleżanki i świeci na całkiem inne zęby. Czułam się ignorowana i już tam nie pójdę.