lekarz Małgorzata Piotrowska

Onkolog, Radioterapeuta

1,5

wyjątkowo antypatyczna osoba, nawet jak na lekarza. Kompetencje trudno laikowi ocenić, natomiast epidemia dała pretekst by przesuwać chemię. W kwietniu zachorowań wiele nie było, teraz jest czas korzystniejszy przy lawinowej pandemii ? odporność się zwiększyła? Nie polecam

epidemia dała pretekst by przesuwać chemię. W kwietniu zachorowań
wiele nie było, teraz jest czas korzystniejszy przy lawinowej pandemii ?
odporność się zwiększyła?
Nie polecam

Z przykrością muszę stwierdzić, że pani doktor nie toleruje leczenia niekonwencjonalnego. Do tego stopnia, że prosić się musieliśmy o tomografię komputerową. Jak wynik po trzech miesiącach wyszedł taki, że guz zmniejszył się z 57 mm na 7 mm, to nawet nie pogratulowała pacjentowi. Stwierdziła, ze leczenie się kończy w tym momencie, bo pacjent wyśmienicie się czuje i nie ma potrzeby leczenia. Więc wkroczyłam ja. Drugie skierowanie dała z łaski, po moim stwierdzeniu, że należy się pacjentowi ponieważ zabierają mu z emerytury składkę zdrowotną. Pieczątkę z taką złością postawiła :) myślałam ...

Pieczątkę z taką złością postawiła :) myślałam ze biurko się rozwali. Na kontrolną wizytę z wynikiem kazała się umówić do innego lekarza :( Dodam że tata ma złośliwego raka guza w pęcherzu.ponad 80 lat, bajpasy-gdzie nie zalecali operacji na konsylium i chemioterapia też raczej nie była wskazana.
Dodam, że wizyta była w szpitalu w poradni onkologicznej w Słupsku.
Pozdrawiam Beata-córka pacjenta