lekarz Małgorzata Pisarek

Polecam z całego serca !!! Pani Doktor jest bardzo ciepła miła osoba . Stara się aby pacjentka była zadowolona . Bardzo dokładna i godna zaufania !!!

Pani doktor jest bardzo uprzejma, stwarza miłą atmosferę poczas wizyty, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy.

Lekarz bardzo profesjonalnie podchodzący do pacientek. Dr Gorzała prowadzi moja druga ciaze i jestem bardzo zadowolona.Nie ma mozliwości abym zmienila na innego lekarza...:)

Polecam! Prawdziwy lekarz z powołania oraz delikatna dla pacjentek kobieta. Cudowny lekarz i człowiek.

Rewelacyjne podejście do pacjentki, brak zbędnych badań, wszystko dokładnie i w zrozumiały spośó tłumaczy, do tego jes po prostu bardzo miłym człowiekiem, praktycznie zawsze uśmiechnięta i zawsze mająca czas dla pacjentki

Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży przez panią dr Gorzałę. Dostępna, choćby telefonicznie, kompleksowo opiekuje się pacjentką.

Pomogła przy pierwszym porodzie, teraz prowadzi drugą ciążę - więc wiadomo, że warto. Bardzo uprzejma isympatyczna. Wie co robi, więc uspokaja.

Cudowny lekarz!!Pani Małgosia prowadziła moją ciązę po porodzie odwiedziła mnie w szpitalu.Cierpliwa,delikatna i pomocna.

Profesjonalistka, a do tego bardzo życzliwa osoba. Dla niektórych pacjentek może być ważny fakt, że jest przychylna wegetariankom.

Profesjonalistka, a do tego bardzo życzliwa osoba.
Dla niektórych pacjentek może być ważny fakt, że jest przychylna wegetariankom.

Bardzo dobra, kompetentna oraz znająca się na swoim zawodzie Pani Doktor. Cudowna osoba, dzięki której człowiek wierzy, że "cuda " się zdarzają.Polecamy ją wspólnie z żoną każdej kobiecie będącej w ciąży lub też planującej ciąże. Całe szczęście, że tacy lekarze jeszcze istnieją.