dr n. med. Małgorzata Przytuła-Piłat

2,7

Pani doktor leczyla mnie 3 lata - Za kazdym razem wizyta trwala może 7min. Po każdej wizycie przepisane rożnego rodzaju antybiotyki… Postanowilam poójść do innego lekarza i o zgrozo: szok nowej Pani doktor byl niesamowity ponieważ po raz pierwszy mialam zrobione USG ginekologiczne, zapytała o poziom glukozy i innych hormonow (zrobiłam badania na własna ręke i zamierzalam z nimi iść do pani doktor Przytuły-Piłat). Samo założenie Karty i wywiad trwały około 15min! Przepisywanie tabletek to nie leczenie, zwłaszcza jeśli nie zbada sie przyczyn… Obie wizyty byly wizytami prywatnymi.

Pani doktor leczyla mnie 3 lata - Za kazdym razem wizyta trwala może 7min.
Po każdej wizycie przepisane rożnego rodzaju antybiotyki…
Przepisywanie tabletek to nie leczenie, zwłaszcza jeśli nie zbada sie przyczyn…
Obie wizyty byly wizytami prywatnymi.

Polecam panią doktor na pierwszą wizytę, czułam się komfortowo oraz swobodnie. Dostałam skierowanie na kolejne badania.

Nie mam pojęcia czy pani dr Przytuła jest dobrym lekarzem. Zapewne nie jest skoro bezczelnie odwołała umówioną dużo wcześniej wizytę bo zrobiło jej się okienko i nie potrafiła poczekać 20 minut. Skandaliczne zachowanie.

byłam na wizycie u Pani dr przy zaburzeniach miesiączkowania, dr od razu zapytała mnie i wyniki HCG, sytuacja była dla mnie o tyle niekomfortowa, że współżyłam, ale ogólnie dr była dla mnie miła i przebadała dokładnie, poleciłabym swoim koleżankom, zleciła badania, zaproponowała dalsze leczenie

Pani dr zaczęła moje leczenie nawet mnie nie zbadawszy. Z tabletkami też jej się nie udało trafić. Poza tym miałam wrażenie, że w ogóle się mną nie przejmuje i byłaby mi wdzięczna, gdybym jak najszybciej opuściła jej gabinet i nie zawracała jej głowy.

Trafiłam do lekarza zupełnie przez przypadek i po pierwszej wizycie od razu wiedziałam że trafiłam w dobre ręce. Zaproponował mi dość tanie leczenie do tego służył dobrą radą i dobrym słowem.Polecam wszystkim

bardzo dobry ginekolog, wysłucha pomoże, jestem zadowolona z wyników leczenia

bardzo dobry ginekolog, wysłucha pomoże, jestem zadowolona z wyników leczenia